صفحه اصلی » اخبار » داخلی » دوازدهمین جشن بزرگ بادکنک قندی

دوازدهمین جشن بزرگ بادکنک قندی   -   ۲۴ شهريور ۱۳۹۷

6bc51372-6870-4fa7-b054-0ace5413de27.jpg

جشن بزرگ بادکنک قندی به مناسبت سال روز تاسیس گابریک هر ساله برگزار می شود که امسال هم به یاری خداوند منان و حمایت و همراهی همیاران بزرگوار، نیروهای داوطلب و اعضای محترم، انجمن دیابت گابریک وارد سیزدهمین سال فعالیت خود شد.

این جشن در دو سانس با مخاطبینی در گروه های سنی مختلف و برنامه های اجرایی متفاوت با حمایت و پشتیبانی حامیان گابریک و پیشکسوتان عرصه هنر، ورزش، تئاتر وموسیقی که با حضور گرم خود جشن امسال را برای اعضای گابریک به یاد ماندی ساختند برگزار شد.

در سانس اول میزبان کودکان دیابتی زیر 12 سال و والدین آنها بودیم که با اجرای شاد برنامه هنری  گروه "امید به خدا"، عمو پدرام (آقای آرامیس) و عمو توپولو(آقای علی عقیلی) لحظاتی شاد را تجربه کردند.

3b0ecee8_67fb_45cd_a925_dbb2b0c395c0


نمایش ویژه شاد و آموزشی گابریک با موضوع آمادگی بیماران دیابتی در برابر حوادث طبیعی( زلزله) با اجرای زیبای خانم زهرا شهبازی و کیپو نیز در این سانس اجرا شد.

1ba9a172_e877_4e5d_995a_83f7081d4246

بخش علمی این برنامه "کافه گابریک" با موضوع دیابت و مدرسه با حضور خانم دکتر نوربخش (فوق تخصص غدد اطفال)، خانم تارا صداقت(روانشناس) و خانم طیبه دهقان(مدرس دیابت) برگزار گردید.

20180906_161957

سانس دوم اختصاص داشت به افراد دیابتی نوع یک و نوع دو بالای 12 سال که در این بخش از برنامه آقای سامان گوران با اجرایی طنز انرژی و شادی بخش این برنامه بودند .

بخش ویژه ی "کافه گابریک"  این سانس نیز با موضوع دیابت و سلامت قلب و عروق با حضور خانم دکتر عبدی (فوق تخصص غدد بزرگسال) و خانم دکتر درخشانیان (دکترای تغذیه) برگزار شد.

20180906_193443

درقسمت دیگری از این بخش از حضور آقای بهروز کریمی (پریستو) از هنرمندان عرصه شعبده بازی و آقای مهدی مقدم از هنرمندان به نام و محبوب کشورمان هستند بهره بردیم.

مجری این برنامه سرکار خانم الهام حسینی با گردانندگی مسلط و پر از حس خوب ، روحی تازه به این برنامه بخشیدن، از ایشان و تمامی هنرمندان و بخش لیزرشو(جناب آقای ناظم زاده) که در برگزاری این جشن به صورت افتخاری در کنار انجمن دیابت گابریک بودند بی نهایت سپاسگزاری نماییم.

از شرکت های حامی برنامه (آسیاتک، سانوفی پاستور، نوونوردیسک، فریر آسا طب، تهیه غذای فارسی، داریان تجارت، بهین پاد نان خاص که پذیرایی این برنامه را به عهده گرفتند) که همراه گابریک در برگزاری این برنامه بودند نیز سپاسگزاریم.


جا دارد از میهمان عزیز و ورزشکار محبوب کشورمان، جناب آقای داریوش شجاعی (بازیکن تیم استقلال)که با حضور خود دل کودکان دیابتی را شاد کردند به گرمی قدردانی نماییم.

همچنین از تک تک داوطلبان و سفیران گابریک، که هر ساله بدون هیچ چشم داشتی برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم ما را یاری می نمایند، بسیار سپاسگزاریم. 

جا دارد از مسئولین محترم پژوهشکده رویان که در راستای عمل به مسئولین اجتماعی خود، سالن همایش را به صورت رایگان در اختیار انجمن قرار دادند به نهایت سپاسگزاری کنیم.