انجمن دیابت گابریک

EN

عضویت در باشگاه سفیران گابریک

با عضویت در باشگاه سفیران، شما بخشی مهمی از خانواده انجمن دیابت گابریک خواهید شد و به تیمی متشکل از افراد متعهد و سخاوتمند در فضایی پر از انرژی و احساس خواهید پیوست که برای ایجاد جامعه بهتر انسانی تلاش می‌کنند. امیدواریم با عضویت در این باشگاه، روزنه‌ای براى اندیشیدن به دنیایى نو، تازه و بهتر در ذهن و روحتان باز شود.

باشگاه سفیران گابریک

کارهای داوطلبانه ازجمله فعالیت‌های بشردوستانه بشمار می‌رود که با عشق و علاقه‌ی فرد داوطلب و به‌دور از اهداف اقتصادی انجام می‌شود و یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های انسانی گابریک به شمار می‌روند. در انجمن اطلاع‌رسانی دیابت گابریک گروه بزرگی از مؤسسین، هیئت‌مدیره، پزشکان، جوانان مبتلابه دیابت و خانواده‌های آن‌ها به شکل داوطلبانه در حال فعالیت هستند. هر فردی بدون در نظر گرفتن محدودیت‌هایی مثل سطح تحصیلات، سن، شهر محل زندگی و… می‌تواند در گابریک شروع به فعالیت‌های داوطلبانه کند.

ما سفیران گابریک تیمی هستیم با روحیه همدلی و کار گروهی که برای ترویج فرهنگ خوبی و بهبود کیفیت زندگی انسان‌ها یکدل شده‌ایم تا در ساختن دنیایی بهتر سهیم باشیم. ما می‌خواهیم با انجام فعالیت داوطلبانه به انجمن دیابت گابریک برای رسیدن به چشم‌انداز این انجمن توانمندسازی جامعه دیابتی» کمک کنیم تا افراد دیابتی علاوه برداشتن زندگی سالم با دیابت، سرشار از امید و انگیزه بوده و علاوه بر بهبود کیفیت زندگی‌شان، افرادی موفق و مؤثر در آبادانی کشور و جامعه باشند.

گالری تصاویر
سؤالات متداول

پس از پر کردن فرم عضویت، فرم بررسی‌شده و با شما برای برگزاری جلسه‌ی مصاحبه تماس خواهد گرفته شد و سپس با آشنایی بیشتر با فعالیت‌های داوطلبانه گابریک، شما وارد کارگروه‌های مرتبط خواهید شد و روند همکاری با شما آغاز خواهد شد.

سفیران غیر دیابتی نیز می‌توانند گابریک را دررسیدن به اهدافش یاری نمایند. این دوستان پس از آشنایی کامل با فعالیت‌ها و اهداف انجمن به عضویت باشگاه درمی‌آیند.

خیر، پس از عضویت در باشگاه سفیران با توجه به توانایی‌های شما در قسمت‌های مختلف گابریک می‌توانید همکاری داشته باشید و قبل از شروع هر فعالیت مسئول مربوطه به شما آموزش‌های لازم را خواهد داد و پس آزمایش و خطا شروع به فعالیت می‌کنید.

در صورتی که شما فردی متخصص در حیطه‌های مختلف نظیر مدیریت سازمان، ارائه خدمات پزشکی و درمانی، روان‌شناختی و … هستید، ما مشتاق همکاری با شما و بهره بردن از تخصص شما  با توجه به نیازمندی‌های سازمان خواهیم بود.

مدت‌زمان لازم برای فعالیت در باشگاه حداقل 3 ساعت در هفته در ساعات اداری و به مدت 3 ماه است.

ما با ایجاد فرصت‌های مناسب و آموزش‌های مرتبط که مطابق باانگیزه، توانایی و علایق شما، کمک می‌کنیم تا مهارت‌های خود را به شکلی معنادار به کار گرفته تا در کنار تجاربی که به دست خواهید آورد، شمارا در کمک کردن به دیگران و ساختن دنیایی نو، مؤثر­تر و تواناتر گردید. پس از عضویت در باشگاه سفیران شما از سمت گابریک دریافت نشان ویژه باشگاه سفیران و معرفی‌نامه ویژه باشگاه سفیران را دریافت خواهید کرد و پس‌ازآن می‌توانید به‌عنوان سفیر دیابت برای افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی فعالیت داشته باشید و همین‌طور فرصت عضویت در شبکه اجتماعی ویژه سفیران، شرکت در جلسات دوره‌ای باشگاه سفیران و شرکت در دوره‌های تخصصی ویژه سفیران را خواهید داشت.

خیر، این امکان برای تمام شهرها و روستاهای کشور و حتی خارج از کشور امکان‌پذیر است و می‌توان به‌صورت غیرحضوری کار داوطلبانه انجام داد.

تلفن هوشمند همراه با اینترنت و همچنین کامپیوتر شخصی

بله، با توجه به مدت‌زمان و نوع فعالیت توصیه‌نامه‌ای از طرف گابریک دریافت می‌کنید.

6 دیدگاه

 1. نگار گفت:

  من به عنوان يك سفير خيلي خوشحالم كنار بقيه بچه ها توي اين مجموعه كه هدفش اگاهي رسانيه فعاليت ميكنم. واقعا تجربه خوبي هست ممنونم از گابريك و همه دست اندر كارانش

 2. فوزیه گفت:

  زیباترین اتفاق زندگی من در کنار تلخ‌ترین اتفاق زندگیم رقم‌خورد، همون زمانی که با شنیدن ابنلای دخترم به دیابت نوع یک شکستم با عضویت در انجمن گابریک به عنوان سفیر تونستم تکه‌هامو جمع کنم و خودمو از نو بسازم ….. با گابریک دست روی زانوهام گذاشتم و بلند شدم و با صبر در مسیری گام گذاشتم که نتیجه‌ش شده هزاران لبخند روی لب‌های عزیزان دیابتی و خانواده‌هاشون. گابریک مهربان من

 3. زهره گفت:

  من به عنوان یک فرد دیابتی که همیشه علاقه داشتم به همنوعان خودم کمک کنم تونستم در باشگاه سفیران گابریک فعالیت کنم که این اتفاق زندگی من رو تغییر داد و تاثیر فوق العاده ای روی زندگی من داشت. در این محیط من درسهای زیادی از آدمهای مختلف یاد گرفتم.

 4. Faranak rahimi گفت:

  عضویت در گابریک به عنوان سفیر، نسبت به دیابت آگاه ترم کرده و تا حدودی تونستم دیگران هم مطلع کنم نسبت به این موضوع

 5. مهسا گفت:

  بعد از عضویت در باشگاه سفیران و شروع کار داوطلبانه در گابریک و بودن در کنار دوستان گابریکی کلی حس و خوب دریافت کردم و امیدوارم گابریک روز به روز بیشتر به چشم‌اندازش نزدیک بشه

 6. متین گفت:

  به شخصه خیلی خیلی خوشحالم که طی چند سال اخیر تانستم عضو کوچکی از مجموعه گابریک باشم و کلی از افراد و این جمع اموختم امیدوارم همیشه همگی سلامت و موفق باشن و این کار خیر که این موسسه برا دیابت و اگاهی نسبت بهش داره انجام میشه روز به روز بیشتر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باشگاه سفیران گابریک

هر یک از ما می توانیم با آگاهی رسانی به جامعه و آموزش همنوعان خود، گامی بزرگ در جهت ارتقای سلامت عمومی و نیز سلامت جامعه دیابتی ایران برداریم. شما پس از عضویت در این باشگاه، یکی از سفیران آموزش دیده و آگاه انجمن دیابت گابریک خواهید بود که با اطلاع رسانی به سایر افراد دیابتی، آگاهی بخشی به عموم جامعه و آشنایان خود می توانید ایشان را در مسیر زندگی سالم و پیشگیری از عوارض دیابت راهنمایی نمایید.

ما سفیران گابریک تیمی هستیم با روحیه همدلی و کار گروهی که برای ترویج فرهنگ خوبی و بهبود کیفیت زندگی انسانها و بدون چشم داشت مالی، یک دل شده ایم تا در ساختن دنیایی بهتر سهیم باشیم.

سفیر: ما در گابریک نیروهای داوطلب را سفیر می­نامیم. چرا که آنان پیام­رسان آگاهی و امید به زندگی هستند.

سفیر دیابت

مزایای کار داوطلبانه در باشگاه سفیران گابریک:

ما با ایجاد فرصت­های مناسب و آموزشهای مرتبط که مطابق با انگیزه­، توانایی­ و علایق شما باشند، به شما دوست دیابتی یا غیر دیابتی کمک میکنیم تا مهارت­های خود را به شکلی معنا­دار به کار گرفته تا در کنار تجاربی که به دست خواهید آورد، شما را در کمک کردن به دیگران و ساختن دنیایی نو، مؤثر­تر و تواناتر کنیم.

هدف باشگاه سفیران گابریک:

می­خواهیم به انجمن دیابت گابریک برای رسیدن به چشم­انداز این انجمن “توانمندسازی جامعه دیابتی” کمک کنیم تا افراد دیابتی علاوه بر داشتن زندگی سالم با دیابت، سرشار از امید و انگیزه بوده و علاوه بر بهبود کیفیت زندگیشان، افرادی موفق و مؤثر در آبادانی کشور و جامعه باشند.

عضویت در باشگاه سفیران گابریک:

با عضویت در باشگاه سفیران، شما بخشی مهمی از خانواده انجمن دیابت گابریک خواهید شد و به تیمی متشکل از افراد متعهد و سخاوتمند در فضایی پر از انرژی و احساس خواهید پیوست که برای ایجاد جامعه بهتر انسانی تلاش می­ کنند. امیدواریم با عضویت در این باشگاه، روزنه ای براى انديشيدن به دنيايى نو، تازه، و بهتر در ذهن و روحتان باز شود.

سفیران غیردیابتی نیز می­توانند گابریک را در رسیدن به اهدافش یاری نمایند. این دوستان پس از آشنایی کامل با فعالیت­ ها و اهداف انجمن به عضویت باشگاه در می­ آیند.

پس از عضویت در باشگاه:

← دریافت نشان ویژه باشگاه سفیران

← دریافت معرفی نامه ویژه باشگاه سفیران

← عضویت در شبکه اجتماعی ویژه سفیران

← شرکت در جلسات دوره ­ای باشگاه سفیران

← شرکت در دوره ­های تخصصی ویژه سفیران

فرم عضویت در باشگاه سفیران

از این که علاقه دارید به عنوان یک فرد داوطلب به سفیران انجمن دیابت گابریک بپیوندید سپاسگزاریم.

لطفاً برای آشنایی بیشتر، به سؤالات زیر پاسخ دهید.
یکی از سفیران گابریک به زودی با شما تماس خواهد گرفت تا در مورد بهترین روش همکاری با شما همفکری نماییم.

اطلاعات بیشتر: ۰۲۱۸۲۴۳۳ داخلی ۱۲۷

مشاوره رایگان: 82433-021