حمایت از کودکان دیابتی

انجمن دیابت گابریک از بدو تاسیس خود در سال ۸۶ همواره تلاش داشته تا تجهیزات و تسهیلات لازم برای مدیریت دیابت و پیشگیری از عوارض را در سراسر کشور فراهم سازد. 

رفته رفته با افزایش شیوع دیابت و گسترش فعالیت گابریک در سطح کشور، نیاز به حمایت از کودکان مبتلا به دیابت بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت، به نحوی که ارائه آموزش رایگان، تامین تجهیزات دیابتی، داروها و بسیاری دیگر از نیازهای جامعه دیابتی، بویژه خانواده های نیازمند، به بخشی از سیاست های کلان انجمن بدل شده است.

تا پایان سال ۱۳۹۷، گابریک به بیش از ۱۱۰ هزار عضو مبتلا به دیابت در سراسر ایران مشاوره تخصصی و رایگان دیابت ارائه داده و در بیش از ۳۰ شهر کشور، دوره های آموزشی خود را بصورت حضوری و غیرحضوری برگزار کرده است.

خدمات مددکاری

واحد مددکاری گابریک تا پایان سال ۹۷ و با حمایت خیرین، بیش از ۲۰۰ کودک و خانواده نیازمند را تحت پوشش حمایت های مادی و معنوی قرار داده است. این حمایت ها شامل تامین انسولین، دستگاه تست قندخون و نوارهای تست قندخون، ارائه مشاوره تخصصی توسط روانشناس و مددکار اجتماعی، تامین هزینه بستری، تامین ارزاق و بسیاری موارد دیگر، همگی با همت خیرین و همیاران گابریک صورت می گیرد.

» زلزله سر پل ذهاب

با وقوع زلزله در استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۶، بسیاری از افراد مبتلا به دیابت، شامل کودکان، با بحران دسترسی به انسولین، داروهای اساسی و تجهیزات دیابت مواجه بودند. گابریک پس از بروز این حادثه، ضمن تماس با اعضای دیابتی ساکن در مناطق آسیب دیده، بسته های حمایتی شامل تجهیزات و داروهای مورد نیاز افراد دیابتی را به کمک همیاران جمع آوری و ارسال نمود.

روش های حمایت از گابریک

Call Now Button
0
سبد خرید