همراه هم آینده ای را خواهیم ساخت که در آن دیابت برای هیچکس تهدید و نگرانی نبوده، بلکه فرصتی جهت حرکت در مسیر سلامت و رشد انسان باشد.

افراد مبتلا به دیابت برای داشتن یک زندگی سالم در کنار مراجعه به پزشک، نیازمند آموزش در زمینه مدیریت روزانه دیابت و دریافت مشاوره و راهنمایی مناسب هستند. انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک بر اساس نیاز جامعه دیابتی، خدمات مشاوره دیابت و دوره های آموزشی خود را مطابق با استانداردهای فدراسیون بین المللی دیابت طراحی نموده است. این خدمات به صورت آنلاین و رایگان برای مبتلایان در سراسر کشور برگزار می نماید. کلیه هزینه این دوره ها از طریق کمک های مردمی تامین می شود.

شما هم می توانید با پرداخت هر مبلغ دلخواه به صورت ماهیانه یا موردی از آموزش مبتلایان به دیابت در سراسر کشور حمایت نمایید.

خدمات مددکاری

دسترسی به دارو و تجهیزات کنترل قند، حق همه مبتلایان به دیابت است و گابریک علاوه بر مطالبه گری حقوق جامعه دیابتی کشور در این موارد از مسئولین مربوطه و پیگیری تا حصول نتیجه، با کمک های مردمی توانسته است بیش از 600 نفر از مددجویان مبتلا به دیابت که اکثرا کودکان و نوجوانان هستند را با تامین بخشی از تجهیزات کنترل قند مورد نیاز، کمک هزینه های دارویی و درمانی و … تحت پوشش حمایتی خود قرار دهد. هزینه این حمایت ها به ازای یک کودک دیابتی مددجو در هر ماه 300،000 تومان برآورد شده است.

شما هم می توانید با پرداخت هر مبلغ دلخواه به صورت ماهیانه کمک کنید تا بتوانیم تعداد بیشتری از متقاضیان را تحت پوشش قرار دهیم.

میخواهم حامی کودکان دیابتی مددجو باشم

 

انجمن دیابت گابریک با هدف ایجاد دیدگاهی جدید در مدیریت این بیماری، در سال 1385 بعنوان یک سازمان غیردولتی، غیرانتفاعی و مردم‌نهاد تاسیس گردید و درحال حاضر بیش از 130 هزار فرد مبتلا به دیابت در سراسر کشور را تحت حمایت آموزشی و مشاوره قرار داده است. گابریک عضو فدراسیون بین المللی دیابت (IDF) می باشد و به عنوان مرکز آموزش دیابت Center of Education)) در خاورمیانه و شمال آفریقا برگزیده شده که افتخار بزرگی برای ایران عزیزمان است.
در سال 1400 با کمک های مردمی 8574 نفر از مبتلایان به دیابت در سراسر کشور از آموزش های خودمراقبتی دیابت و مشاوره آنلاین بهره مند شدند که 1295 نفر از این عزیزان نیز ساکن 75 شهر کم برخوردار کشور بودند. همچنین توانستیم از 504 خانواده مبتلا به دیابت تحت پوشش مددکاری با اهدای تجهیزات کنترل قند خون و کمک هزینه های درمانی، دارویی، معیشتی و … حمایت کنیم.

مددکار دیابت

“حمایت از آموزش کودکان دیابتی”

همیار عزیز، شما می توانید جهت حمایت از آموزش کودکان دیابتی سراسر کشور کمک های نقدی خود را از طرق زیر واریز نمایید.

1- شماره کارت سپهر صادرات: 6037691990000374 به نام انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک
2- شماره اینترنتی شبا: 800190000000102334117001ir به نام انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک
3- درگاه اینترنتی سایت
4- اپلیکیشن های پرداختی (آگاپه، پات لایف، دیجی پی، پاس، بام)

پیشاپیش از حمایت های ارزشمند شما جهت اهدای زندگی همراه با سلامتی و امید به کودکان و نوجوانان مبتلا به دیابت بسیار سپاسگزاریم.

واحد مددکاری گابریک تا پایان سال 99 و با حمایت خیرین، بیش از387 کودک و خانواده نیازمند را تحت پوشش حمایت های مادی و معنوی قرار داده است. این حمایت ها شامل تامین انسولین، دستگاه تست قندخون و نوارهای تست قندخون، ارائه مشاوره تخصصی توسط روانشناس و مددکار اجتماعی، تامین هزینه بستری، تامین ارزاق و بسیاری موارد دیگر، همگی با همت خیرین و همیاران گابریک صورت می گیرد.

 

حمایت از مبتلایان به دیابت در بلایای طبیعی

متأسفانه در سال 99 استان خوزستان دومرتبه با سیل مواجه شد که خوشبختانه طی تماس تلفنی با اعضای دیابتی ساکن در این استانها ضمن اطلاع از وضعیت ایشان و ارائه مشاوره دیابت جهت کمک به کنترل قند در شرایط بحرانی، اقدامات لازم جهت تأمین تجهیزات پزشکی و داروی مورد نیاز این عزیزان صورت گرفت.


همیار عزیز شما می توانید جهت حمایت از تامین بخشی از تجهیزات کنترل قند خون ماهیانه، کمک هزینه های دارویی و درمانی کودکان نیازمند مبتلا به دیابت، با هر مبلغ دلخواه به صورت ماهیانه همراهمان باشید.
هزینه حمایت از هر نفر در هر ماه 300،000 تومان برآورد شده است.

روش های حمایت از گابریک