حمایت از کودکان دیابتی

مددکار دیابت
انجمن دیابت گابریک از بدو تاسیس خود در سال 86 همواره تلاش داشته تا تجهیزات و تسهیلات لازم برای مدیریت دیابت و پیشگیری از عوارض را در سراسر کشور فراهم سازد. 

رفته رفته با افزایش شیوع دیابت و گسترش فعالیت گابریک در سطح کشور، نیاز به حمایت از کودکان مبتلا به دیابت بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت، به نحوی که ارائه آموزش رایگان، تامین تجهیزات دیابتی، داروها و بسیاری دیگر از نیازهای جامعه دیابتی، بویژه خانواده های نیازمند، به بخشی از سیاست های کلان انجمن بدل شده است.

تا پایان سال 1398، گابریک به بیش از 115 هزار عضو مبتلا به دیابت در سراسر ایران مشاوره تخصصی و رایگان دیابت ارائه داده و در بیش از 30 شهر کشور، دوره های آموزشی خود را بصورت حضوری و غیرحضوری برگزار کرده است.

“حمایت از آموزش کودکان دیابتی”

شماره کارت: 0374-9000-6919-6037
بنام انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

خدمات مددکاری

واحد مددکاری گابریک تا پایان سال 98 و با حمایت خیرین، بیش از 300 کودک و خانواده نیازمند را تحت پوشش حمایت های مادی و معنوی قرار داده است. این حمایت ها شامل تامین انسولین، دستگاه تست قندخون و نوارهای تست قندخون، ارائه مشاوره تخصصی توسط روانشناس و مددکار اجتماعی، تامین هزینه بستری، تامین ارزاق و بسیاری موارد دیگر، همگی با همت خیرین و همیاران گابریک صورت می گیرد.

مددکاری دیابت گابریک


» در هر جای ایران

حمیده ١١ ساله، کودک دیابتی نوع ١ در حمیدیه خوزستان توسط خیریه طلوع بی نشان ها شناسایی شد؛ و در شرایطی به گابریک معرفی شد که سرسوزن برای تزریق انسولین و نوار تست قندخون نداشت.
همینطور انسولین با هلیکوپتر بدستش رسیده بود اما به خاطر نداشتن یخچال و گرمی هوا، نیاز به کیف خنک نگهدارنده برای انسولین ها داشت.

خوشبختانه موفق شدیم با کمک همیاران بزرگوار و پیگیری های بسیار، این تجهیزات حیاتی رو به دست حمیده برسونیم.


همیار عزیزی که در جریان سیل لرستان در سال 98 در شرایطی سخت ولی با انگیزه و همدلی ستودنی، بخشی از تجهیزات ضروری و مورد نیاز برای کنترل دیابت را به کودکان دیابتی در پلدختر اهدا کردند.


شما
هم می توانید با اعلام مبلغ حمایت ماهیانه خود، کمک کنید تا کودکان نیازمند بیشتری تحت پوشش قرار گرفته و بتوانند عمری طولانی و سرشار از امید داشته باشند.

دارو و تجهیزات یک کودک دیابتی در هر ماه با هزینه 2/000/000 ریال تامین می گردد.

میخواهم حامی کودکان دیابتی مددجو باشم

روش های حمایت از گابریک

Call Now Button
0
سبد خرید