حمایت از کودکان دیابتی

مددکار دیابت

انجمن دیابت گابریک از بدو تاسیس خود در سال 85 همواره تلاش داشته تا تجهیزات و تسهیلات لازم برای مدیریت دیابت و پیشگیری از عوارض را در سراسر کشور فراهم سازد.

رفته رفته با افزایش شیوع دیابت و گسترش فعالیت گابریک در سطح کشور، نیاز به حمایت از کودکان مبتلا به دیابت بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت، به نحوی که ارائه آموزش رایگان، تامین تجهیزات دیابتی، داروها و بسیاری دیگر از نیازهای جامعه دیابتی، بویژه خانواده های نیازمند، به بخشی از سیاست های کلان انجمن بدل شده است.

تا پایان سال 1399، گابریک به بیش از 130 هزار عضو مبتلا به دیابت در سراسر ایران مشاوره تخصصی و رایگان دیابت ارائه داده و در بیش از 274 شهر کشور، دوره های آموزشی خود را بصورت حضوری و آنلاین گزار کرده است.

 

 

“حمایت از آموزش کودکان دیابتی”

شماره کارت: 0374-9000-6919-6037
بنام انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

خدمات مددکاری

واحد مددکاری گابریک تا پایان سال 99 و با حمایت خیرین، بیش از387 کودک و خانواده نیازمند را تحت پوشش حمایت های مادی و معنوی قرار داده است. این حمایت ها شامل تامین انسولین، دستگاه تست قندخون و نوارهای تست قندخون، ارائه مشاوره تخصصی توسط روانشناس و مددکار اجتماعی، تامین هزینه بستری، تامین ارزاق و بسیاری موارد دیگر، همگی با همت خیرین و همیاران گابریک صورت می گیرد.

 

حمایت از مبتلایان به دیابت در بلایای طبیعی

متأسفانه در سال 99 استان خوزستان دومرتبه با سیل مواجه شد که خوشبختانه طی تماس تلفنی با اعضای دیابتی ساکن در این استانها ضمن اطلاع از وضعیت ایشان و ارائه مشاوره دیابت جهت کمک به کنترل قند در شرایط بحرانی، اقدامات لازم جهت تأمین تجهیزات پزشکی و داروی مورد نیاز این عزیزان صورت گرفت.


شما هم می توانید با اعلام مبلغ حمایت ماهیانه خود، کمک کنید تا کودکان نیازمند بیشتری تحت پوشش قرار گرفته و بتوانند عمری طولانی و سرشار از امید داشته باشند.

دارو و تجهیزات یک کودک دیابتی در هر ماه با هزینه  2/000/000 ریال تامین می گردد.


 

میخواهم حامی کودکان دیابتی مددجو باشم

روش های حمایت از گابریک

Call Now Button
0
سبد خرید