تازه دیابتی ها

تازه دیابتی های نوع یک:

دیابت چیست‌ ؟ اگر به تازگی متوجه شده اید که کودکتان دیابت دارد، شاید احساس بکنید دنیا به آخر رسیده است. نگرانی راجع به تزریق انسولین، افت قند خون و شاید نگرانی از اینکه فرزند شما دوباره می تواند مانند دیگران به مدرسه برود و یا با دوستانش گردش برود! به معلمین مدرسه اش چه بگویید؟ با دوستان کودکتان چگونه این مساله را مطرح کنید؟ والدین دیگر این موضوع را چگونه خواهند پذیرفت…

بی شک شما و اعضای خانواه تان، سوالات بی شماری در این خصوص دارید.

شما تنها نیستید! بخشهای مختلفی در این سایت به شما کمک خواهد کرد تا بدانید دیابت چیست و ترس و ابهامات شما بر طرف شود و در مورد زندگی با دیابت و کمک به کودکتان اطلاعات مفیدی کسب نمایید. در گابریک، همه ما از کودکی دیابت داشته ایم! شما می توانید افراد زیادی با دیابت نوع 1 را در  گابریک ببینید! به ما سر بزنید.

قبول اینکه فرزندمان دیابتی شده بسیار سخت است، اما نگران نباشید! گرچه این بیماری کاملا جدی است و بی توجهی به آن بسیار خطرناک است ولی افراد دیابتی در صورت کنترل صحیح می توانند همانند دیگران، شاداب، سالم و طولانی زندگی نمایند.

تازه دیابتی های نوع دو:

دیابت چیست‌؟ اگر به تازگی متوجه شده اید که دیابت دارید، شاید نگرانی های زیادی داشته باشید. آیا من هم روزی انسولینی می شوم؟ آیا بچه های من هم دیابتی می شوند؟ آیا فقط با پرهیز و ورزش می توانم آن را کنترل کنم؟

بی شک شما و اعضای خانواه تان، سوالات بی شماری در این خصوص دارید.

شما تنها نیستید! بخشهای مختلفی در این سایت به شما کمک خواهد کرد تا بدانید دیابت چیست و ترس و ابهامات شما بر طرف شود و در مورد زندگی با دیابت اطلاعات مفیدی کسب نمایید.

قبول اینکه شما دیابتی هستید و باید با جدیت آنرا کنترل نمایید سخت به نظر می رسد، اما نگران نباشید! کنترل اصولی دیابت ساده تر از این حرفهاست. گرچه این بیماری کاملا جدی است و بی توجهی با آن بسیار خطرناک است ولی افراد دیابتی در صورت کنترل صحیح می توانند همانند دیگران، شاداب، سالم و طولانی زندگی نمایند.

مشاوره دیابت: 82433-021 داخلی یک

مشاوره دیابت: 82433-021 داخلی یک

بیشتر بخوانید

کتاب دیابت راه درمانچنانچه شما یا یکی از عزیزانتان مبتلا به دیابت شده اید، می توانید با مطالعه کتاب دیابت، راه درمان با دنیای دیابت آشنا شده، بایدها و نبایدهای آنرا بیاموزید و در مدیریت دیابت خود موفق باشید!

جهت خرید کتاب اینجا کلیک کنید!