سفارش کتاب های آموزشی: ۰۲۱۸۲۴۳۳ داخلی سه

کتاب دیابت راه درمان

دیابت، راه درمان

اولین کتابی که هر دیابتی باید بخواند!
این کتاب در هفده فصل تنظیم شده و تقریبا تمام موارد مربوط به دیابت را در خود دارد و شامل افزایش قندخون، کاهش قندخون، کلیات درمان دیابت، آزمایش هموگلوبین A1C ، رژیم های غذایی در بیماران دیابتی نوع یک و نوع دو، ورزش و دیابت، روش های تزریق انسولین، عوارض دیابت، دیابت و حاملگی، استرس و دیابت و همچنین مباحث مرتبط با داروهای پایین آورنده قندخون می باشد.

دیابت برنامه ریزی غذایی

دیابت و برنامه ریزی غذایی مقدماتی

این کتاب با هدف آشنا کردن افراد دیابتی با مفاهیم پایه تغذیه در دیابت و برنامه ریزی غذایی اصولی تدوین شده است.
در تدوین این کتاب از آخرین منابع علمی خارجی در مورد تغذیه افراد دیابتی استفاده و سعی شده تا مطالب به زبان کاملا ساده و متناسب با فرهنگ ایرانی بیان گردند.

دیابت و تغذیه

دیابت و برنامه ریزی غذایی پیشرفته

مطالعه کتاب برنامه ریزی غذایی پیشرفته، منحصر به فرد ترین مرجع فارسی در زمینه برنامه ریزی غذایی و شمارش پیشرفته کربوهیدرات، به شما کمک می کند تا با مفاهیمی همچون شمارش کربوهیدرات ها و محاسبه نسبت انسولین به کربوهیدرات، ضریب حساسیت به انسولین و استفاده از برچسب مواد غذایی آشنا شوید.
چنان چه شما با مطالعه کتاب دیابت برنامه ریزی غذایی مقدماتی با اصول شمارش کربوهیدرات ها آشنا شدید، هم اکنون زمان آن فرا رسیده تا با مطالعه کتاب دیابت و برنامه ریزی غذایی پیشرفته یک گام برای کنترل قند خون خود به جلو بردارید.

کنترل قند خون

دیابت و کنترل قندخون

این کتاب قصد دارد تا به افراد دیابتی کمک کند تا از دستگاه اندازه گیری قند خونشان به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. خوانندگان پس از مطالعه این کتاب نه تنها قادر خواهند بود تا از نوسانات قند خون خود در طول شبانه روز اطلاع پیدا کنند، بلکه می توانند پس از بررسی علت های مختلف این نوسانات، برنامه جدیدی برای کنترل بهتر قند خونشان تنظیم کنند.
مطالعه این کتاب برای تمام افرادی که دیابت نوع یک یا نوع دو دارند، توصیه می شود.

پیشگیری از دیابت

دیابت، راه پیشگیری

دیابت به عنوان شایع ترین بیماری متابولیک با شیوعی رو به افزایش، ایجاد کننده عوارض خطرناک و ناتوان کننده ای چون بیماری های قلبی و عروقی، درگیری عروق چشم، درگیری کلیه ها و درگیری سیستم عصبی می باشد. عاملی که لزوم توجه جدی به این بیماری را سبب می شود این است که شایع ترین علامت این بیماری، بی علامتی است.

آیا واقعا راهی برای پیشگیری از دیابت و یا پیشگیری از عوارض آن وجود دارد؟
مطالعه کتابی که پیش روی شماست، می تواند آغازگر حرکتی امیدبخش به سوی سلامتی و شادمانی باشد.