صفحه اصلی » اخبار » داخلی » پنجشنبه گابریک سال 95

پنجشنبه گابریک سال 95   -   ۲۸ فروردين ۱۳۹۶

DSC_0087.JPG5 شنبه گابریکی برای چهارمین سال پیاپی در تاریخ 26 اسفند 95 با حضور کلیه کارکنان و نیروهای داوطلب انجمن برگزار شد.

هر ساله این روز با مروری بر ارزیابی عملکرد سالیانه انجمن توسط مدیران و هدف گذاری برای سال جدید با توجه به ارزش های نهادینه شده گابریکی در طی روزی شاد و مفرح سپری میگردد.

در شروع سال 95 اهدافی برای تحقق ماموریت ها و وظایف سازمانی انجمن پایه گذاری گردید و در طی سال کلیه کارکنان مجموعه با اتحاد و یکپارچگی برای رسیدن به اهداف تلاش کرده و در آخرین روز سال به پاس زحمات یکساله و رسیدن به اهداف ساعات خوشی را سپری نمودیم.

p2__1395 p3__1395

در نخستین ساعات این روز مهندس هرمز کیخان زاده موسس و پایه گذار انجمن ضمن تشکر و قدردانی از تلاش دسته جمعی یکساله در مورد چشم اندازها و ماموریت های سال جدید سخنرانی نمودند. پس از آن یکایک مدیران سازمان به تفسیر به عملکرد سالیانه واحد ها پرداختند و در پایان به رسم یادبود به کلیه کارکنان مجموعه هدایایی تقدیم گردید.

در ادامه مسابقه ای که هر ساله با همفکری تیم اجرایی پنج شنبه گابریکی طراحی می شود، برگزار گردید و پس از آن همگی به صرف ناهار دعوت شدند و پایان بخش این روز شاد و به یادماندنی عکس های یادگاری کنار سفره هفت سین گابریک بود و آرزوهای ناب و بزرگ که امید داریم یکایک آن با اتحاد و همبستگی همه گابریکیان به تحقق بیانجامد.

p5__1395 p6__1395
p7__1395 p8__1395
p4__1395