باشگاه سفیران گابریک

هر یک از ما می توانیم با آگاهی رسانی به جامعه و آموزش همنوعان خود، گامی بزرگ در جهت ارتقای سلامت عمومی و نیز سلامت جامعه دیابتی ایران برداریم. شما پس از عضویت در این باشگاه، یکی از سفیران آموزش دیده و آگاه انجمن دیابت گابریک خواهید بود که با اطلاع رسانی به سایر افراد دیابتی، آگاهی بخشی به عموم جامعه و آشنایان خود می توانید ایشان را در مسیر زندگی سالم و پیشگیری از عوارض دیابت راهنمایی نمایید.

ما سفیران گابریک تیمی هستیم با روحیه همدلی و کار گروهی که برای ترویج فرهنگ خوبی و بهبود کیفیت زندگی انسانها و بدون چشم داشت مالی، یک دل شده ایم تا در ساختن دنیایی بهتر سهیم باشیم.

سفیر: ما در گابریک نیروهای داوطلب را سفیر می­نامیم. چرا که آنان پیام­رسان آگاهی و امید به زندگی هستند.

سفیر دیابت

مزایای کار داوطلبانه در باشگاه سفیران گابریک:

ما با ایجاد فرصت­های مناسب و آموزشهای مرتبط که مطابق با انگیزه­، توانایی­ و علایق شما باشند، به شما دوست دیابتی یا غیر دیابتی کمک میکنیم تا مهارت­های خود را به شکلی معنا­دار به کار گرفته تا در کنار تجاربی که به دست خواهید آورد، شما را در کمک کردن به دیگران و ساختن دنیایی نو، مؤثر­تر و تواناتر کنیم.

هدف باشگاه سفیران گابریک:

می­خواهیم به انجمن دیابت گابریک برای رسیدن به چشم­انداز این انجمن “توانمندسازی جامعه دیابتی” کمک کنیم تا افراد دیابتی علاوه بر داشتن زندگی سالم با دیابت، سرشار از امید و انگیزه بوده و علاوه بر بهبود کیفیت زندگیشان، افرادی موفق و مؤثر در آبادانی کشور و جامعه باشند.

عضویت در باشگاه سفیران گابریک:

با عضویت در باشگاه سفیران، شما بخشی مهمی از خانواده انجمن دیابت گابریک خواهید شد و به تیمی متشکل از افراد متعهد و سخاوتمند در فضایی پر از انرژی و احساس خواهید پیوست که برای ایجاد جامعه بهتر انسانی تلاش می­ کنند. امیدواریم با عضویت در این باشگاه، روزنه ای براى انديشيدن به دنيايى نو، تازه، و بهتر در ذهن و روحتان باز شود.

سفیران غیردیابتی نیز می­توانند گابریک را در رسیدن به اهدافش یاری نمایند. این دوستان پس از آشنایی کامل با فعالیت­ ها و اهداف انجمن به عضویت باشگاه در می­ آیند.

پس از عضویت در باشگاه:

← دریافت نشان ویژه باشگاه سفیران

← دریافت معرفی نامه ویژه باشگاه سفیران

← عضویت در شبکه اجتماعی ویژه سفیران

← شرکت در جلسات دوره ­ای باشگاه سفیران

← شرکت در دوره ­های تخصصی ویژه سفیران

فرم عضویت در باشگاه سفیران

از این که علاقه دارید به عنوان یک فرد داوطلب به سفیران انجمن دیابت گابریک بپیوندید سپاسگزاریم.

لطفاً برای آشنایی بیشتر، به سؤالات زیر پاسخ دهید.
یکی از سفیران گابریک به زودی با شما تماس خواهد گرفت تا در مورد بهترین روش همکاری با شما همفکری نماییم.

اطلاعات بیشتر: ۰۲۱۸۲۴۳۳ داخلی ۱۲۷