انجمن دیابت گابریک

EN

تهدید کرونا در سال ۹۹ این فرصت را فراهم کرد تا برای اولین بار همایش علمی سالیانه دیابت، رویکرد کاربردی را بصورت کاملا مجازی و برای متخصصین عزیز در سرتاسر دنیا برگزار نماییم!

این رویداد ۱۰ روزه از تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد و تا پایان روز ۱۷ بهمن ۱۳۹۹، میزبان بیش از ۴۶۰۰ پزشک و پیراپزشک از سرتاسر ایران بود.

محل برگزاری: استودیو اختصاصی گابریک

تیم گابریک با مشاهده شرایط کرونا و تاثیرات آن بر برگزاری رویدادهای آموزشی حضوری در ماه های پایانی سال ۹۸ُ، بر آن شد تا با یافتن بستری مناسب، امکان برگزاری دوره های ویژه پزشکان و پیراپزشکان را در سال ۹۹ فراهم نماید.

دیابت رایگان آموزش آنلاین گابریک

چندین ماه بررسی، مذاکره و تست زیرساخت های گوناگون برای برگزاری رویدادهای علمی گابریک، به نحوی که از کیفیت و ظرفیت مورد نظر برخوردار باشد؛ همینطور تجربه بیشتر مخاطبین برای تعامل با فضای مجازی در شرایط کرونا، گابریک را متقاعد کرد تا با تعریف پروژه‌ای نوآورانه، زیرساختی با ظرفیت بیش از ۱۰۰۰ بیننده همزمان را ویژه برگزاری دهمین دیابت رویکرد کاربردی طراحی و اجرا نماید.

شرکت کنندگان: ۱۸۰۳ نفر

متخصصین، پزشکان و پیراپزشکان

سخنرانان: ۲۱ نفر

از ۳ کشور ایران، انگلستان و آمریکا

اما این تمام ماجرا نیست!

نمایشگاه‌های تخصصی دارویی و فناوری که معمولا همزمان با برگزاری کنگره های علمی و با هدف آشناسازی پزشکان با محصولات جدید برگزار می‌شدند، در سال ۹۹ با چالش های جدی برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا رو به رو شدند. از آنجایی که نمایشگاه تخصصی دیابت هر ساله بخش مهمی از رویداد دیابت رویکرد کاربردی را به خود اختصاص داده و فرصتی ارزشمند برای آشنایی پزشکان با جدیدترین دستاوردهای حوزه دیابت را فراهم می‌کرد، امسال نیز در حاشیه وبینارهای علمی، نمایشگاه تخصصی دارویی و فناوری دیابت دیااکسپو برای اولین بار و بصورت کاملا آنلاین برنامه ریزی و اجرا گردید.
در این نمایشگاه مجازی، بازدیدکنندگان فرصت داشتند تا علاوه بر مشاهده و دانلود محتوای هر غرفه، بصورت زنده با مسئول غرفه ها گفتگو کنند!

از زبان حامیان رویداد

تور نمایشگاه مجازی

مجموع بازدید: ۷۱,۱۷۶

بازدیدکنندگان این رویداد تنها نبودند!

از آنجا که این رویداد ابعاد جدید و متفاوتی را پیش روی بازدیدکنندگان قرار می‌داد، تیم پشتیبانی آنلاین دیابت رویکرد کاربردی برای پاسخ به سوالات شرکت کنندگان در کلیه بخش های رویداد شامل وبینارها، کارگاه های جانبی و نمایشگاه دیااکسپو آماده بودند.

مشاوره رایگان: 82433-021