انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

کارت شناسایی دیابت

بهره مندی از خدمات ویژه برای جامعه دیابتی ایران

کارت دیابت یکی از ملزوماتی است که افراد مبتلا به دیابت در سراسر دنیا، همواره آن را همراه خود دارند که در مواقع لازم، نشان می دهد مبتلا به دیابت هستند و نیازمند رسیدگی های ویژه می باشند.
کارت بین المللی دیابت گابریک مطابق استانداردهای جهانی تدوین شده و دارای نشان فدراسیون بین المللی دیابت می باشد.

کارت دیابت بین المللی گابریک

توجه داشته باشید پیش از اقدام برای دریافت کارت شناسایی لازم است مراحل عضویت رسمی در انجمن را انجام  داده و کدعضویت دریافت نمایید برای این منظور از طریق صفحه عضویت اقدام نمایید.

این کارت حاوی کلیه اطلاعات مربوط به دیابت شما، شماره تماس ضروری (جهت تماس و اطلاع به نزدیکان در شرایط اورژانس)، دستورالعمل های مراقبتی در زمان افت قندخون، همچنین نشان بین المللی دیابت می باشد و بصورت 2 زبانه (فارسی و انگلیسی) طراحی شده است.

فراتر از یک کارت

گابریک همواره در تلاش بوده است تا با فراهم نمودن امکانات ویژه برای جامعه دیابتی، شرایط زندگی اعضای انجمن را بهبود بخشیده و امکان مراقبت بهتر و بیشتر از دیابت را برای آنان فراهم سازد. در همین راستا و با هدف کاهش هزینه های زندگی شما، گابریک تسهیلاتی را فراهم نموده تا کلیه اعضای انجمن بتوانند از تخفیفات ویژه در تامین نیازهای اساسی و روزمره خود بهره مند شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی

تخفیف دانشگاه آزادپیرو بخشنامه‌ اعطای تخفیف به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه افراد مبتلا به دیابت نوع یک می توانند در هنگام ثبت نام خود در هر ترم، از حداقل 10% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

جهت بهره مندی از این تخفیف ویژه، کافیست کارت شناسایی دیابت گابریک را دریافت نموده و در بخش “توضیحات” که در صفحه تسویه حساب مشاهده می کنید، ذکر فرمائید که دانشجوی دانشگاه آزاد هستید.

“مطالعه بخشنامه”

فیلیمو

محبوبیت و فراگیری پلتفرم های ایرانی عرضه فیلم و سریال در شبکه نمایش خانگی در سال های اخیر موجب شد تا دست اندرکاران انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک برای رفاه حال اعضای محترم و همچنین فرهنگ سازی در راستای تماشای فیلم و سریال های منتخب به صورت قانونی، اقدام به عقد تفاهم نامه ای با سایت فیلیمو کنند. در همین راستا اعضای انجمن (دارندگان کارت شناسایی دیابت گابریک) می توانند با ثبت درخواست خود در پروفایل اختصاصی نسبت به دریافت تخفیف 40 درصدی اشتراک فیلیمو اقدام کنند. همچنین متقاضیان جدید دریافت کارت شناسایی دیابت گابریک نیز می توانند پس از عضویت و دریافت کارت با ثبت اطلاعات خود از این تخفیف بهره مند شوند.

مجموعه جین وست

جین وست و گابریک

گابریک با هدف ایجاد تسهیلات برای افراد مبتلا به دیابت و خانواده ها، طرح مشترکی را با همکاری گروه جین وست آغاز کرده تا کلیه دارندگان کارت شناسایی دیابت در خرید از این مجموعه مد و پوشاک، از تخفیف و تسهیلات ویژه بهره مند گردند.

مطابق این طرح، تمامی افراد مبتلا به دیابت میتوانند با دریافت کارت شناسایی دیابت، به این طرح تخفیفی ویژه وارد شده و علاوه بر دریافت کارت عضویت نقره ای VIP در باشگاه مشتریان جین وست، از مزایای زیر برخوردار شوند:

  • شارژ مبلغ 40.000 تومان در کارت عضویت جین وست، جهت خرید از فروشگاه های این مجموعه
  • ذخیره 15% از مبلغ فاکتور در هر خرید، بصورت شارژ ریالی در کارت عضویت جین وست و استفاده از تخفیف ریالی در خریدهای آتی
  • دریافت هدیه ویژه مشتریان VIP در مناسبت‌های خاص به صورت اعتبار خرید

باشگاه مشتریان جین وست بصورت معمول، کارت عضویت اولیه (آبی) را برای مشتریان خود صادر میکند و افراد میتوانند با رسیدن به سقف معین (5 میلیون تومان) از میزان خرید، کارت نقره ای را دریافت کنند.

کارت جین وست و دیابت گابریک با این حال، طبق مذاکرات صورت گرفته با گروه جین وست، اعضای گابریکی میتوانند به محض ثبت نام در باشگاه مشتریان، به سطح نقره ای VIP وارد شده و از همان ابتدا از مزایای این کارت بهره مند شوند.

برای مثال، چنانچه شما کارت شناسایی دیابت را دریافت کنید، پس از مراجعه به هر یک از شعب جین وست در سراسر کشور میتوانید شماره تلفن همراه خود را جهت عضویت در باشگاه مشتریان جین وست اعلام کنید تا بصورت خودکار، عضویت نقره ای شما در سیستم جین وست ثبت شده و همزمان مبلغ 40.000 تومان اعتبار در کارت شما شارژ شود.
پس از دریافت کارت نقره ای VIP، شما میتوانید در اولین نوبت خرید از این مبلغ شارژ استفاده کنید، به علاوه اینکه در هر نوبت، 15% از مبلغ خرید شما نیز به صورت ریالی در کارت ذخیره خواهد شد تا در خرید بعدی بصورت تخفیف از آن استفاده نمایید!

توجه داشته باشید که این خدمت در حال حاضر برای کلیه عزیزانی که کارت شناسایی دیابت را دریافت نموده و کارت آنها دارای اعتبار است، فعال شده است!

ضمنا تمام عزیزانی که پیش از این به عضویت باشگاه مشتریان جین وست درآمده و دارای کارت های آبی هستند، در این طرح به سطح سیلور ارتقا خواهند یافت. 

جهت مشاهده فروشگاه های جین وست در سطح کشور اینجا کلیک کنید

وبسایت جین وست

گاج مارکت

گامی جدید برای کاهش هزینه تحصیلی دانش‌آموزان خانواده بزرگ گابریک!

تخفیف ویژه فروشگاه اینترنتی گاج مارکت برای دانش آموزان گابریکی

این بار با هدف کاهش هزینه های تحصیلی و کمک به خانواده های دیابتی، گابریک با همکاری گروه گاج طرح ویژه ارائه تخفیف به دیابتی های نوع یک و فرزندان دیابتی های نوع دو را راه اندازی کرده است.

بر اساس این طرح، کلیه دارندگان کارت شناسایی دیابت میتوانند در سرتاسر ایران، محصولات آموزشی و کمک آموزشی فروشگاه اینترنتی گاج مارکت را با 25% تخفیف خریداری نمایند.

افراد مبتلا به دیابت که 3 تا 18 سال سن دارند، همچنین فرزندان افراد مبتلا به دیابت در این محدوده سنی، می توانند از این طرح تخفیفی ویژه بهره مند گردند.

مبین نت

تخفیف اینترنت پرسرعت

حمایت مبین نت از جامعه دیابتی

شما از این پس میتوانید با استفاده از کارت دیابت خود، اینترنت پرسرعت TD-LTE مبین نت را با 15% تخفیف تهیه کنید. برای دریافت تخفیف روی لینک روبه رو کلیک کنید اینترنت پرسرعت TD-LTE مبین نت 

گابریک با هدف کاهش هزینه های ارتباط آنلاین، که با توجه به شرایط کرونا و گسترش نیاز به اینترنت پرسرعت از اهمیت بالایی برخوردارست، طرح ویژه ارائه تخفیف در خرید اینترنت پرسرعت را با همکاری مبین نت راه اندازی کرده است.

بر اساس این طرح، کلیه دارندگان کارت شناسایی دیابت میتوانند با ارائه این کارت از 15% تخفیف در خرید اینترنت پرسرعت بی سیم TD-LTE مبین نت، در کلیه مناطق تحت پوشش بهره مند شوند.

علی بابا

تخفیف بلیط و هتل برای دیابتی ها

حمایت شرکت سفرهای علی بابا از جامعه دیابتی

پیرو توافق انجام شده با مجموعه بزرگ سفرهای علی بابا از این پس دارندگان کارت شناسایی دیابت می توانند با خرید سفرهای خود از این سایت، از تخفیفات ویژه جامعه دیابتی بهره مند شوند!

این طرح که با هدف کاهش هزینه های افراد مبتلا به دیابت راه اندازی شده، تخفیفات ویژه ای را هنگام خرید بلیط های هوایی یا رزرو هتل در اختیار شما قرار خواهد داد.

ویژه دارندگان کارت شناسایی دیابت گابریک

چنانچه پیش از این اقدام به دریافت کارت شناسایی دیابت نموده اید و کارت شما دارای اعتبار می باشد، می توانید از طریق فرم زیر، اقدام به تکمیل اطلاعات و ثبت نام در سامانه تخفیف افق کوروش نمایید.

  • شماره عضویت شما در گابریک که بر روی کارت، مقابل عبارت "عضویت" و یا "کد" درج شده است.
  • جهت بهره مندی از طرح تخفیف افق کوروش
  • جهت بهره مندی از طرح تخفیف افق کوروش، این بخش را تکمیل نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

همچنین شما می توانید جهت دریافت راهنمایی بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

021-82433 داخلی 3

سبد خرید
Call Now Button