انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

دوستان گرامی، با توجه به اختلالات شبکه‌های مجازی، به منظور دریافت مشاوره با شماره‌های انجمن در روزهای کاری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ تماس بگیرید.
هرگونه تغییر در زمان یا نحوه برگزاری کلاسهای انجمن از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

همراهان گابریکی عزیز،

مشاورین انجمن گابریک از 28 اسفند تا 13 فروردین به دلیل تعطیلات نوروز قادر به پاسخگویی نیستند و از 14 فرورودین طبق روال در خدمت و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. امیدواریم با آموزش هایی که در طول سال داشتیم، بتونید قندهای عیدتون رو سبز نگه دارید.

زنگ شیرین مدرسه

کودک دیابتی مانند سایر کودکان زمان زیادی را در مدرسه سپری می‌کند. دور بودن از والدین، انجام فعالیت‌های بدنی بیشتر و متنوع، برنامه غذایی متفاوت، عدم تمایل برای تزریق انسولین یا تست قند در مدرسه از عواملی هستند که می‌توانند بر روی مدیریت قند خون کودک دیابتی تأثیرگذار باشند. آنچه به کودکان و خانواده‌های آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند در مدرسه کنترل قند خون خوبی داشته باشند، شناسایی مسائل و آشنایی با راهکارهای آن است که با آموزش در این زمینه امکان‌پذیر می‌شود. کارگاه آموزشی «زنگ شیرین مدرسه» فرصتی برای آموزش درباره مدیریت دیابت و کنترل قند خون در مدرسه است.

زنگ شیرین مدرسه درواقع یک کارگاه آموزشی جذابی است که در آن کودکان به همراه شخصیت محبوب خود؛ کیپو؛ با کمک بازی و دیدن فیلم‌های آموزشی مهارت‌های مهمی مانند جرات ورزی، دوست‌یابی و حل مسئله را یاد می‌گیرند تا بتوانند با اعتمادبه‌نفس درباره دیابت خود با دیگر دانش آموزان صحبت کنند، سؤالات مربوط به دیابت را پاسخ دهند و ارتباط مؤثر و بهتری را با دوستان خود برقرار کنند و با دیابت در مدرسه به‌خوبی کنار بیایند.

این کارگاه آموزشی برای کودکان دیابتی نوع یک در بازه سنی 6-10 سال از سراسر ایران است. مدت این کارگاه آموزشی 3 ساعت و به‌صورت آنلاین و رایگان برگزار خواهد شد.

سرفصل‌های آموزشی «زنگ شیرین مدرسه»:

     – صحبت کردن در مورد ابتلا به دیابت با سایر دانش آموزان و کادر مدرسه

     – انجام تست قند و یا تزریق انسولین در مدرسه

     – روبه‌رو شدن با موقعیت‌های مانند افت قند و یا قند بالا و مدیریت آن در مدرسه

     – شرکت در برنامه‌ها و جشن‌های مدرسه

     – زنگ ورزش

     – تغذیه سالم در مدرسه

     – انتخاب خوراکی مناسب از بوفه مدرسه

تبلیغات:
  • سرسوزن انسولین
صفحات مفید:
سوشال مدیا:
سبد خرید
Call Now Button