انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

دوستان گرامی، با توجه به اختلالات شبکه‌های مجازی، به منظور دریافت مشاوره با شماره‌های انجمن در روزهای کاری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ تماس بگیرید.
هرگونه تغییر در زمان یا نحوه برگزاری کلاسهای انجمن از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

همراهان گابریکی عزیز،

مشاورین انجمن گابریک از 28 اسفند تا 13 فروردین به دلیل تعطیلات نوروز قادر به پاسخگویی نیستند و از 14 فرورودین طبق روال در خدمت و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. امیدواریم با آموزش هایی که در طول سال داشتیم، بتونید قندهای عیدتون رو سبز نگه دارید.

دوره آموزشی ویژه کودکان مبتلا به دیابت نوع یک

کنترل قند خون در کودکان مبتلا به دیابت نوع یک می تواند با کلی چالش و استرس های متفاوت برای خانواده همراه باشد. یکی از این چالش های مهم، آموزش اصول کنترل قند خون به کودک و همکاری او با خانواده در این زمینه است. گاهی اوقات این چالش ها به حدی زیاد و یا غیر قابل کنترل می شود که می تواند نتایج معکوسی مانند عدم کنترل قند خون، عدم همکاری کودک با والدین و بحث و مشاجره در خانواده شود مخصوصا زمانی که این مشکلات با موقعیت های مانند مدرسه، مهمانی و تولد همراه می شود.

در دوره های آموزشی گابریک ویژه کودکان سعی بر این شده است که در محیطی آرام و دوستانه اصـول مدیریـت دیابـت، مهارتهـای حـل مسـئله، تصمیم گیـری درسـت و آگاهانـه به کودکان آموزش داده شود. کودکان در کنار همسالان خود همراه با فیلم، موسیقی، مسابقه و بازی با دیابت خود و راه های کنترل آن آشنا می شوند و در نتیجه همکاری بیشتری با خانواده خواهند داشت. حضور کیپو در تمامی دوره های آموزشی ویژه کودکان به جذاب تر شدن آموزش دیابت کمک می کند و از طرفی وجود ابزارهای کمک آموزشی، آموزش را به بازی و سرگرمی تبدیل می کند تا کودکان در قالب بازی بهتر مفاهیم آموزشی و کاربرد آنها را یاد بگیرند.

دوره های آموزشی ویژه کودکان شامل دوره ماجراهای کیپو و کارگاه های توانمند سازی مانند جشن تولد کودکان شیرین ا ست.

عضویت در انجمن اطلاع رسانی گابریک

برای شرکت در دوره های آموزشی گابریک فقط کافی است عضو گابریک شود.

سبد خرید
Call Now Button