انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

هنرمند گرامی، سلام!

کمک به اطلاع رسانی و پخش ویدیوهای انجمن دیابت گابریک توسط شما هنرمند گرانقدر، باعث شد با قدرت بیشتری برای حمایت از افراد مبتلا به دیابت نوع یک در مناطق محروم کشور قدم برداریم و با ارائه خدمات رایگان آموزشی، مشاوره ای و حمایتی که هدف آن کسب مهارت خودمراقبتی دیابت در بیماران دیابتی است، آنها را از ابتلا به عوارض این بیماری در امان نگه داریم. مانند بنفشه، دختر مبتلا به دیابت نوع یک از فسا  که پس از آموزش و حمایت های گابریک، امروز به یک نوجوان پویا بدل شده است.

امسال هدف ما در گابریک حمایت از 4000 فرد مبتلا به دیابت نوع 1 تا انتهای سال بوده که تا این لحظه (27 مهرماه) و با حمایت های دغدغه مندانه شما، موفق به تامین هزینه 2538 نفر شده ایم. حقیقت این است که تغییر وضعیت سلامت ایرانیان، تنها با همراهی همه آحاد جامعه در امر آگاهی بخشی مقدور است، لذا بسیار مفتخر خواهیم بود، اگر بتوانیم در ادامه این مسیر دشوار، همراهی شما هنرمند گرانقدر را بعنوان یکی از سفیران دیابت کشور جهت الگوسازی و ایجاد انگیزه در کنترل بیماری دیابت در کشور داشته باشیم.

داستان بنفشه

از مشارکت و همراهی شما با کمپین «دیابت+لبخند» سپاسگزاریم.
گزارش فعالیت های خدمت رسانی به 4000 فرد مبتلا به دیابت نوع 1 در بازه های زمانی مشخص خدمت شما نیکوکار گرامی ارسال خواهد شد. با حضور شما بی تردید از دیابت قوی تر هستیم!

قدردان نگاه پرمهرتان هستیم و باور داریم که عشق، مهر و استمرار همراهی شماست که باعث خواهد شد، افراد مبتلا به دیابت و خانواده‌هایشان در این روزهای دشوار با امید رسیدن روزهای خوب روزگار را سپری کنند.

0
    سبد خرید
    کارت شما خالی استرفتن به فروشگاه

    مشاوره رایگان: 82433-021