انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

دوستان گرامی، با توجه به اختلالات شبکه‌های مجازی، به منظور دریافت مشاوره با شماره‌های انجمن در روزهای کاری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ تماس بگیرید.
هرگونه تغییر در زمان یا نحوه برگزاری کلاسهای انجمن از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

قلک سلامتی

برای کودکان مبتلا به دیابت

فرصت سلامتی

برای کودکان مبتلا به دیابت

جشن دیابت

قلک گابریک یکی از مسیرهای ساده برای حمایت از کودکان مبتلا به دیابت درکشور است. شما نیکوکار عزیز در هر نقطه ای از کشور که باشید می توانید با تهیه قلک گابریک و اختصاص بخشی از پول های خردتان در ایجاد سلامتی و شادی برای کودکان مبتلا به دیابت سهیم باشید. 

قلک گابریک در سه مدل قلک فلزی (برای منازل)، قلک کیپو و قلک رومیزی (برای سازمان‌ها) طراحی است. 

سفارش قلک های گابریک

  • قلک منازل
  • قلک کاغذی کیپو
  • قلک سازمانی

ارسال و دریافت این قلک ها به صورت رایگان از طریق پیک و تنها در شهر تهران امکان پذیر است و اعلام مبالغ حمایتی شما از طریق پیامک، پس از بازگشایی قلک در محل انجمن می شود. همچنین شما نیکوکاران گرامی می توانید با مراجعه حضوری و تحویل قلک خود به واحد کمک های مردمی، گابریک را در کاهش هزینه ها یاری کنید.

کیپو نماد سلامتی کودکان مبتلا به دیابت از طریق آموزش و کسب دانش زندگی با دیابت است. شما نیکوکاران عزیز می توانید با دریافت قلک کیپو در ارائه این خدمات به کودکان مبتلا به دیابت سهیم باشید.

این قلک در دو طرح به زبان های فارسی و انگلیسی (ویژه نیکوکاران خارج از کشور آماده ارائه است.)

ویژگی منحصر به فرد این قلک بازگشایی آن توسط خود شما و واریز به حساب انجمن است. بعد از ثبت درخواست، قلک به آدرس شما به صورت رایگان پست خواهد شد.

قلک سازمانی گابریک از جنس پلکسی است و شرکت ها می توانند با تهیه ی این قلک و جذب حمایت های اعضای خود به سلامتی افراد مبتلا به دیابت در دورترین نقاط کشور کمک کنند.

شرایط سفارش این قلک بصورت زیر است:
• فضای مناسب را برای قرار دادن قلک داشته باشید.
• امینت قلک را تضمین کنید. (درب محل قرار گیری قلک در ساعات غیرکاری قفل شود.)
نحوه تحویل و جمع آوری مبالغ:
بعد از تماس با واحد قلک گابریک و هماهنگی، پیک در محل شما حاضر می شود و مراحل بازکردن قلک را بر اساس توافق های انجام شده با شما انجام می دهد.

  • فرم دریافت قلک سازمانی

    شما می توانید با دریافت قلک سازمانی و جذب مشارکت های اعضای سازمان خود برای لبخند افراد مبتلا به دیابت سهیم باشید

درخواست تمدید قلک های گابریک

اگر از نیکوکاران گابریک هستید و میخواهید مدت زمان تحویل قلک تان را تمدید کنید می توانید از طریق تکمیل فرم تمدید قلک درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما در تماس باشند. 

  • کدوم قلک رو قصد دارید تمدید کنید؟

سفارش تلفنی قلک گابریک

لطفا جهت سفارش یا تمدید قلک بصورت تلفنی با شماره 82433 داخلی 4 تماس حاصل فرمایید و یا سفارش خود را بصورت آنلاین از طریق فرم‌های موجود در همین صفحه ثبت نمایید.

درباره ما

گابریک یک نهاد مردمی است که با تمرکز بر جامعه مبتلایان به دیابت در تلاش است تا هیچ فرد مبتلا به دیابت به دلیل عدم آگاهی از شیوه کنترل بیماری اش دچار استرس، نگرانی و عوارض ناشی از دیابت نباشد.

درباره گابریک

حمایت از گابریک

خدمات

© هرگونه کپی‌برداری از محتوای تخصصی مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

0
سبد خرید
Call Now Button