انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک

آموزش دیابت نوع دو

مشاوره و آموزش رایگان ویژه افراد مبتلا به دیابت نوع دو (تحت درمان با داروی خوراکی)

کمبود دسترسی به آموزش و اطلاعات استاندارد، یکی از موانع جدی در خودمدیریتی دیابت و پیشگیری از عوارض آن به شمار می آید. پیروی از دستورات پزشک و مصرف داروهای تجویزی نیز یکی از چالش هاییست که بویژه در زمان شروع انسولین درمانی، ممکن است پزشک معالج را با چالش هایی مواجه نماید.

به همین دلیل، طرح ویژه ای با حمایت شرکت های فعال در حوزه دارو و تجهیزات دیابت راه اندازی شده تا علاوه بر امکان دریافت مشاوره و آموزش بصورت رایگان و آنلاین، افراد دیابتی نوع دو که کاندید شروع انسولین درمانی هستند، نکات دقیق و کاربردی تری را در مورد اهمیت شروع به موقع انسولین فرا گیرند. به این ترتیب گابریک در کنار پزشک معالج، به افزایش آگاهی و مهارت خودمدیریتی دیابت در آنان کمک خواهد کرد.

با توجه به شیوع کرونا و اهمیت مراقبت های پیشگیرانه، این طرح آموزشی بصورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری ایجاد گردیده و کلیه افراد مبتلا به دیابت نوع دو میتوانند از طریق معرفی پزشک، بصورت رایگان به این طرح وارد شده و از مشاوره های تخصصی توسط مشاورین همتا، همچنین 6 ساعت آموزش آنلاین و زنده برخوردار گردند.

افراد واجد شرایط میتوانند با یک تماس تلفنی و یا ارسال پیامک مخصوص به مشاورین همتای گابریک متصل شده تا علاوه بر ثبت نام در کلاس مذکور، از راهکارهای بهینه جهت مدیریت مناسب تر قند خون مطلع شده و با کمترین محدودیت و با آگاهی های لازم، در کنار مراجعه منظم به پزشک، در مدیریت دیابت موفق تر باشند.

پزشک گرامی، چنانچه شما نیز مایل به همکاری در این طرح و کمک به بیماران خود هستید، میتوانید از طریق فرم زیر با گابریک در ارتباط باشید:

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
سبد خرید
Call Now Button