الفبای کنترل دیابت در مدرسه

اگر فرزندتان به‌تازگی دیابتی شده است و یا اولین سالی است که با دیابت به مدرسه می‌رود، ممکن است نگرانی و یا سؤالات متعددی داشته باشید.

بسیاری از این نگرانی‌ها می‌تواند در ارتباط با فرزندتان، کنترل قند او در مدرسه و یا رفتار کادر مدرسه و یا سایر دانش آموزان با او باشد. پیدا کردن راهکار مناسب برای این‌همه نگرانی و سؤالات به‌تنهایی امکان‌پذیر نیست، انجمن دیابت گابریک با طراحی دوره‌ی «الفبای کنترل دیابت در مدرسه» همراه شماست تا کادر مدرسه و فرزند خود را توانمند کنید و محیطی امن و بدون تبعیض برای تحصیل فرزند خود مهیا کنید.

در دوره «الفبای کنترل دیابت در مدرسه» به بررسی اصول پایه برای آماده‌سازی روان‌شناختی کودکان دیابتی برای حضور در مدرسه، آموزش اصول مدیریت دیابت در مدرسه و ارائه روش و ابزارهای مختلف کارآمد جهت افزایش ارتباط و مشارکت کادر مدرسه برای مدیریت دیابت می‌پردازیم.

این کارگاه آموزشی برای والدین کودکان دیابتی نوع 1 در بازه سنی 6 تا 12 سال از سراسر ایران است. مدت این کارگاه آموزشی 3 ساعت و به‌صورت آنلاین و رایگان برگزار خواهد شد.

برای شرکت در دوره آنلاین و رایگان الفبای کنترل دیابت در مدرسه لازم است ابتدا در دوره «مقدماتی ویژه افراد مبتلابه دیابت نوع یک» شرکت کنید. برای شرکت در این دوره‌ها، فقط کافی است با شماره 82433-021 داخلی 1 تماس بگیرید و در دوره ثبت‌نام کنید.