گام‌به‌گام تا تناسب‌اندام

به دنبال تغییر سبک زندگی در دنیای امروز، چاقی و اضافه‌وزن شیوع بالایی دارند که می‌توانند ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها مانند دیابت نوع۲، بیماری‌های قلبی و عروقی و … را افزایش دهند.

با توجه به اهمیت کاهش وزن و دستیابی به وزن ایده آل به‌منظور حفظ سلامتی و رضایتمندی از وضعیت ظاهری، تبلیغات و راه‌های متعددی برای کاهش وزن در رسانه‌ها و دنیای واقعی ارائه‌شده است مانند انواع برنامه‌های غذایی، رژیم‌های کاهش وزن سریع، داروهای کاهش وزن و صدها مورد دیگر. که گاهی اوقات نه‌تنها جنبه تبلیغاتی دارند بلکه پایه و اساس علمی نیز ندارند و می‌توانند باعث ایجاد آسیب‌های جدی شوند.

تناسب اندام

آشنایی با اصول کاهش وزن، مهارت‌های کنترل وزن و دستیابی به‌تناسب اندام و حفظ آن از مهم‌ترین مواردی هستند که لازم است تمامی افراد با آن‌ها آشنایی داشته باشند. به همین منظور انجمن دیابت گابریک دوره‌ای به نام گام‌به‌گام تا تناسب‌اندام ویژه تمامی افراد؛ چه افراد مبتلابه دیابت و چه افراد غیر دیابتی؛ برگزار می‌کند.

برای شرکت در دوره آنلاین گام‌به‌گام تا تناسب‌اندام نیازی به گذراندن دوره‌های آموزشی دیگر انجمن نیست، فقط کافی است با شماره ۸۲۴۳۳-۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرید و در دوره ثبت‌نام کنید.

لازم به ذکر است این دوره تک جلسه‌ای و رایگان است.