سزاواران تقدیر شهریور 91در ماهی که گذشت با همت باشگاه همیاران و همکاران انجمن دیابت گابریک توانستیم در تاریخ 1391/5/9 جشن رمضان (روزی شیرین برای تلخی قند) را برگزار نماییم. اگر چه میزان کمکهای مردمی نسبت به سال گذشته کاهش داشت، اما حضور یکایک شما عزیزان، سبب دلگرمی ما برای انجام هدف مقدس آموزش می گردد. از کمک ها و محبت های شما بسیار سپاسگزاریم.

همکار برگزیده سرکار خانم سحر دوخایی

سحر دوخایی مدیر پروژه دوست من انسولین
sahar
خانمی جوان، آرام، صبور، فعال، با پشتکاری کامل در ادامه راهی که انتخاب نموده است. لبخند مهربان او به کودکان دیابتی آرامش و خوشحالی می دهد. همیشه محکم و قوی و منطقی با مسائل برخورد می کند؛ همین طرز تفکر و رفتار او سبب موفقیتش بوده است. دوستش داریم و به وجود جوانان تحصیل کرده ای چون او افتخار می کنیم. امیدواریم الگوی ماندگاری برای سایر جوانان دیابتی باشند.

پیام همیار محترم خانم دوخایی: وقتی یک مسئله ای در زندگی ما پیش می آید که به نظر کاملاً منفی است، باید دیدمان را به این مسئله تغییر دهیم و با تفکری مثبت و آگاه آن را در زندگی خود خنثی نماییم. این شعار نیست، تجربه ای است از من به عنوان فرد دیابتی ...


ورود دیابت به زندگی من تلخ و ناگوار بود! این کابوس تا سه سال همه ی ابعاد زندگی مرا تحت تاثیر قرار داد، اما در حال حاضر توانستم با کنترل دیابت آن را به یک حقیقت بی آزار در زندگی خودم تبدیل کنم ...


همین حالا برای متفاوت شدن زندگی قدم بر دارید، ما در گابریک همیار شما در راستای برداشتن این  قدم های مثبت هستیم.جناب آقای محمد سعید علیشاهی
DSC06995
آقای علیشاهی با در اختیار گذاشتن مکان پذیرایی (مجتمع باغ زیبا) و قبول هزینه افطاری و شام،به نفع کودکان دیابتی ما را سرافراز نمودند.
افکار خیر خواهانه شما عالمگیر باد.

پیام همیار محترم جناب آقای علیشاهی: باید دست به دست هم بدهیم و به انجمن هایی مردم نهاد نظیر انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک کمک و یاری رسانیده تا بتوانند به اهداف عالی خود نائل آیند. دست در دست هم برای ساختن آینده ای موفق تر برای جوانان کشور.
همیار محترم جناب آقای دکتر شاهین کوه منایی
11
با تشکر از عمل انسان دوستانه جناب آقای دکتر کوه منایی که با اهداء جایزه خود به انجمن دیابت گابریک روح همیاری را در دل گابریک زنده نمودند.

پیام همیار محترم جناب آقای دکتر شاهین کوه منایی:

با جناب آقای دکتر شاهین کوه منایی گفتگویی داشتیم؛  ایشان معتقدند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار.

اگر بیماری مشاهده می کنیم نیازمند کمک است. او را یاری کنیم تا سلامتی خود را بازیابد. با محبت و همیاری او روح آزرده او را التیام بخشیم.
بازگشت به صفحه سزاواران تقدیر