سزاواران تقدیر اردیبهشت

پیام تیم مددکاری و کمک های مردمی برای شما در این اردیبهشت ماه

اولین دوره آموزشی کودکان و نوجوانان دیابتی، تحت عنوان انسولین- دوست من در شهرستان فسا (استان فارس) با همیاری شما عزیزان و تلاش کلیه همکاران انجمن برگزار می گردد.

ثمره این تلاش، اطلاع رسانی آموزشی به حداقل 100 کودک و نوجوان محروم از آموزش خواهد بود.
همتتان پر توان، دستانتان بخشنده باد.

شایسته است هر ماه تعدادی از همیاران و نیکوکاران بزرگوار گابریک را به شما معرفی نمائیم.

در اولین برنامه ملی "دوست من انسولین" که در اردیبهشت ماه 1390 در شهرستان فسا برگزار شد، همگی دست به دست هم دادیم تا کودکان و نوجوانان دیابتی نوع یک(وابسته به انسولین)و جامعه پزشکی/پیراپزشکی مرتبط، آموزش های مورد نیاز را برای کنترل دیابت فراگیرند.
دو نفر از کسانی که در این برنامه خوش درخشیدند خانم ها دکتر آیدا حکمت و دکتر نجمه نکوئیان بودند که هر دو از سفیران فعال انجمن در استان فارس هستند. در ضمن دکتر نکوئیان خود نیز دیابتی نوع یک با سابقه 20 ساله و الگوی یک دیابتی کنترل شده و موفق است. این دو نفر علاوه بر تلاش های فراوان برای آموزش کودکان دیابتی در شهرستان فسا، در کنگره غدد اطفال شیراز نیز جهت معرفی انجمن به جامعه پزشکی و کسب درآمد برای تداوم فعالیت های انجمن زحمات فراوانی کشیدند.
خانواده گابریک از این دو پزشک عزیز بابت کمک های صورت گرفته بدون هیچ گونه چشم داشت و نشاندن لبخند بر لبان کودکان دیابتی که از امکانات آموزشی محروم بودند و اکنون همچون همسالان خود زندگی سالم با دیابت را فراگرفته اند کمال تشکر را داشته و آنها را به عنوان سزاواران تقدیر این ماه حضور همه شما عزیزان معرفی می نماید:

در صورت تمایل به مشاهده متن کامل خبر، روی لینک زیر کلیک کنید.

گزارش برنامه ملی دوست من انسولین در شهرستان فسا


سزاواران تقدیر اردیبهشت ماه:

hekmat
  • سرکار خانم دکتر آیدا حکمت: با کمال سپاس از یاران گابریک که همه توش و توان خویش را در طبق اخلاص نهاده اند. از تمامی عزیزان خیر و جامعه پزشکان بالاخص دولت خواهشمندیم، به ما پیوسته تا شیرینی قند بر لبان هیچ کودکی تلخ نگردد.


    najme_1
  • سرکار خانم دکتر نجمه نکوئیان: هر رویایی به امید تحقق سبز می ماند و گابریک تحقق رویاهای کودکیم از 5 سالگی تا کنون است. از زمانی که انسولین به دست گرفتم به انتظار روزی نشستم که دست همه کودکان دیابتی را بگیرم و گابریک مرا در این راه یاری نمود

    بازگشت به صفحه سزاواران تقدیر