صفحه اصلی » اخبار » داخلی » برگزاری هشتمین دوره مسابقات چوگان، جام گابریک

برگزاری هشتمین دوره مسابقات چوگان، جام گابریک   -   ۲۹ مهر ۱۳۹۷

DSC_0134.JPG

امسال نیز به یاری خداوند متعال هشتمین دوره رقابت های چوگان "جام گابریک" در حمایت از کودکان دیابتی کشور با همکاری فدراسیون چوگان جمهوری اسلامی ایران، در تاریخ های 26 و 27 مهرماه و با حضور چهار تیم نزاجا (الف)، نزاجا (ب)، قصرفیروزه و نوروزآباد در باشگاه چوگان فرح آباد(شهدا) برگزار شد.

بر همین اساس تیم نزاجا (الف) با برتری مقابل رقبا در جایگاه اول و تیم‌های قصرفیروزه، نزاجا (ب) و نوروزآباد به ترتیب دوم، سوم و چهارم شدند.
حامیان معنوی این برنامه که در اطلاع رسانی به گابریک کمک کردند، فدراسیون ملی صنعت نفت ایران، دانشگاه جامع علمی کاربردی، الوپیک، آزمایشگاه جردن و آسیاتک بودند که به استقبال خوب دوستداران ورزش و هنر منجر شد.

DSC_6047DSC_6074

میهمانان ویژه این برنامه آقایان ایلخانی زاده و دهخدایی (روسای اسبق فدراسیون چوگان)، جناب آقای مهندس سلطانی(کارشناس مسئول برنامه ریزی وزارت بهداشت)،جناب آقای مهندس انصاری(مدیر روابط عمومی وزرات بهداشت)، جناب آقای عبدالهی(مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت) و دکتر سید مجید حلاج زاده(مدیرعامل مرکز خدمات مشاور ایرانیان خارج از کشور) بودند.


میهمانان ویژه در بخش هنرمندان که افتخار حضور ایشان را در این برنامه داشتیم، سرکار خانم کتایون ریاحی، سرکار خانم پرستو صالحی، جناب آقای نیما نکیسا بودند و جوایز بازیکنان و جام گابریک در پایان مسابقات توسط خانم ها کتایون ریاحی و پرستو صالحی اهدا گردید. اجرای برنامه های هنری شاد ویژه کودکان (پنجشنبه) و بزرگسالان(جمعه) به عهده گروه هنری "امید به خدا" با مدیریت پدرام آرامیس بود، که خود ایشان به عنوان مجری و رادیو جشنواره در کنار همکارانشان جناب آقای علی عقیلی، پرهام آرامیس و سرکار خانم مریم امیدی نژاد، ایفای نقش نمودند، خواننده محبوب کشورمان جناب آقای احسان حق شناس و در بخش تردستی، استاد منصور کردزاده نیز با اجرای خاصشان از این برنامه حمایت کردند.

DSC_5796_1 DSC_5961
DSC_6380DSC_0266


خبرگزاری های برنا، فارس، باشگاه خبرنگاران جوان، موج، ایرنا، تسنیم، مهر، میزان، ایلنا، دانشجو و خبرگزاری صدا و سیما نیز پوشش خبری این برنامه را برعهده داشتند.

بازارچه خیریه گابریک نیز در کنار برگزاری این دوره از مسابقات با محصولات متنوع خوراکی، غذای خانگی، صنایع دستی، لوازم آرایشی و بهداشتی، خشکبار برپا شد و موسسه خیریه کهریزک، موسسه خیریه محک و موسسه حمایت از حیوانات سوهانک نیز از جمله سازمان های مردم نهادی بودند که در این بازارچه در کنار گابریک بودند.

DSC_6010 DSC_5890_1

صمیمانه از مسئولان و پرسنل دلسوز فدراسیون چوگان جمهوری اسلامی ایران، آقایان دهخدایی، بی غم، حداد، مهاجر، نغمه، شاپوری، کاظمی، یافتیان، ماجدی و سرکار خانم دهخدایی قدردانی می نماییم.