صفحه اصلی » اخبار » داخلی » بیستمین کارگاه آموزشی سفیران آموزشی دیابت و دهمین دوره آموزشی ویژه افراد مبتلا دیابت در شهر تبریز

بیستمین کارگاه آموزشی سفیران آموزشی دیابت و دهمین دوره آموزشی ویژه افراد مبتلا دیابت در شهر تبریز   -   ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

photo_2017-09-11_15-20-43.jpg

بیستمین کارگاه آموزشی سفیران آموزشی دیابت  و دهمین دوره آموزشی ویژه افراد مبتلا دیابت در شهر تبریز برگزار گردید.

انجمن دیابت گابریک با هدف توانمند سازی آموزش دهنده گان و آموزش خود مدیریتی و کنترل هر چه بهتر دیابت به افراد دیابتی دوره های متنوعی را در سرتا سر ایران برگزار میکند.

همانطور که در خبر های قبلی انجمن خوانده اید،  یکی از دوره های برگزار شده تا به اکنون در شهر های مختلف، کارگاه آموزش سفیران دیابت ایران است که با همکاری شرکت سانوفی برگزار می شود.

با این هدف در 18 و 19 مردادماه نمایندگانی از تیم آموزش دهنده انجمن دیابت گابریک در هتل گسترش  تبریز میزبان جمعی از شهروندان شهر زیبای تبریز بودند، تا این بار به دوستان دیابتی و پرستاران منتخب از بیمارستان های این شهر آموزش دهند.

طبق آمار بدست آمده از تعداد شرکت کنندگان در این برنامه حدود 35 فرد مبتلا به دیابت و 55 پرستار از مباحث آموزشی انجمن دیابت گابریک در تبریز بهره مند شدند .

امیدواریم که بتوانیم با تلاش بیشتر و همکاری و حمایت شرکت های حامی افراد بیشتری را از دوره های آموزشی بهره مند کرده و افراد دیابتی با کنترل هر چه بهتر دیابت از زندگی سالم تری برخوردار شوند.