صفحه اصلی » اخبار » داخلی » بیست و یکمین کارگاه آموزش سفیران دیابت و یازدهمین دوره آموزشی ویژه افراد دیابتی نوع 2 در شهر شیراز

بیست و یکمین کارگاه آموزش سفیران دیابت و یازدهمین دوره آموزشی ویژه افراد دیابتی نوع 2 در شهر شیراز   -   ۱۵ شهريور ۱۳۹۶

photo_2017-09-02_12-39-35.jpg

همانطور که در خبرهای قبلی به اطلاع دوستان رساندیم انجمن دیابت گابریک در نظر دارد به همراه شرکت سانوفی با هدف توانمند سازی آموزش دهندگان دیابت (سفیران آموزش دیابت ایران) و افراد دیابتی نوع 2،  کارگاه آموزش دو روزه در شهرهای مختلف برگزار نماید.

در همین راستا، بیست و یکمین کارگاه آموزش سفیران دیابت و یازدهمین دوره آموزشی ویژه افراد دیابتی نوع دو در تاریخ هشتم و نهم شهریور ماه در شهر زیبای شیراز برگزار گردید.

در این دوره آموزشی بیش از 90 فرد مبتلا به دیابت و60 نفر از پرستاران منتخب از بیمارستان های شهر شیراز با مباحث آموزشی ارائه شده توسط تیم علمی انجمن آشنا شدند و در پایان گواهی شرکت در دوره دریافت نمودند.
در این برنامه علاوه بر شرکت سانوفی، نمایندگانی از شرکت فریر آسا طب انجمن را همراهی نموده و گابریک را برای رسیدن به اهداف خود یاری نمودند.

امیدواریم که بتوانیم با تلاش بیشتر و همکاری و حمایت شرکت های حامی افراد بیشتری را از دوره های آموزشی بهره مند کرده و افراد دیابتی با کنترل هر چه بهتر دیابت از زندگی سالم تری برخوردار شوند.