صفحه اصلی » اخبار » داخلی » یازدهمین جشن بزرگ بادکنک قندی

یازدهمین جشن بزرگ بادکنک قندی   -   ۰۶ شهريور ۱۳۹۶

candle-شمع-11-گابریک.jpg

به لطف خداوند مهربان و حمایت و همراهی اعضای خوب، انجمن دیابت گابریک وارد یازدهمین سال از فعالیت خود شد. یازده سال تلاش و خدمت به جامعه دیابتی سعادت بزرگی است و ما هم اکنون به خانواده 100 هزار نفری دیابتی و دوستان غیر دیابتی که یار و همراه همیشگی ما برای رسیدن به اهداف بزرگ گابریک بودند افتخار می کنیم.

امسال هم به رسم هر ساله پس از دعوت گستره از اعضای انجمن، پزشکان دلسوز و همیاران بزرگوار گابریک، اصحاب رسانه و مسئولین محترم وزارت بهداشت، باری دیگر گرد هم آمدیم و سالروز تولد گابریک را جشن گرفتیم.

جشن بزرگ بادکنک قندی در روز پنجشنبه مورخ 26 مرداد ماه در تالار ایوان شمس، که به همت همیاران بزرگوار گابریک در معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به صورت رایگان در اختیارمان قرار گرفت، میزبان جمع کثیری از دوستان دیابتی در گروه های سنی مختلف بود.

در این رویداد جمعی از شرکت های حامی انجمن نیز با برپایی غرفه های نمایشگاهی و همچنین گروهی از پیشکسوتان عرصه هنر، بازیگری، تئاتر و موسیقی، گابریک را همراهی نموده و با حضور گرم خود، جشن امسال را برای اعضای گابریک به یاد ماندنی تر ساختند.

در سانس نخست از رویداد امسال، میزبان جمع زیادی از دیابتی های نوع یک و والدین ایشان بودیم. کودکان گابریکی در گروه سنی کمتر از 12 سال در این بخش به تماشای هنرمندان نام آشنای عرصه کودک، عمو خشایار و سایر همکاران خوش ذوق ایشان نشستند و در تئاتر ویژه تفریحی و آموزشی گابریک، اصول کنترل قند در زمان ورزش را خیلی کوتاه و البته کاملا متفاوت، مرور کردند.

balon-11-1_1 balon_11_4
balon_11_5

سانس دوم و سوم جشن بادکنک قندی به اعضای نازنین بزرگسال گابریک اختصاص داشت.

بخش ویژه ی "کافه گابریک"  که هرساله با حضور اساتید و متخصصین غدد، مدرسین انجمن و افراد دیابتی، بخش کوتاهی از جشن را به خود اختصاص می دهد، امسال نیز با محوریت "دیابت و ورزش" و "دیابت و مراقبت از پا" در سانس های ویژه ی بزرگسالان، تلاش کرد تا نکات کلیدی را در قالب توصیه های علمی و همچنین تجربیات فردی، به شرکت کنندگان یادآوری نماید.

balon_11_2 balon_11_7 balon_11_6

شایسته است از تمامی عزیزانی که در برگزاری یازدهمین بادکنک قندی ما را یاری نمودند، به ویژه شرکت نوشین بابت اهدای 1200 کلوچه رژیمی رایگان و محصولات لبنی پاک، سن ایچ و میتا کیش بابت میان وعده سالم ویژه مهمانان برنامه تشکر و قدردانی می نماییم.

 از شرکت های حامی برنامه (شرکت های سانوفی، نوونوردیسک، فریر آسا طب، رستا ایمن دارو، دامون تجهیز طب، بهستان دارو،  سخت کوشان آژند، داریان تجارت، نارنج تجارت جهان، ایران بهداشت، فارسی) که همراه گابریک در برگزاری این برنامه بودند نیز سپاسگزاریم. 

جا دارد از میهمانان عزیز و هنرمندان نام آشنای کشور، به ویژه استاد احمدرضا اسعدی که با حضور خود زینت بخش این رویداد بودند، به گرمی قدردانی نماییم:

سرکار خانم ها بهار ارجمند، فاطمه هاشمی و بهار خلیل پور، آقایان امیر جنانی، سهراب پاکزاد، سعید داخ، مختار صاعقی، مهدی صارمی، سعید پورسعید، سامان گوران و احمدرضا موسوی

همچنین از تک تک داوطلبان و سفیران گابریک، که هر ساله بدون هیچ چشم داشتی برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم ما را یاری می نمایند، بسیار سپاسگزاریم.

balon_11_3