سزاواران تقدیر مرداد91


ماه رمضان، بهار قرآن، ماه عبادتهای عاشقانه، نیایش های عارفانه وبندگی خالصانه بر همه مسلمانان مبارک باد.


همیار گرامی
با کمکهای شما عزیزان توانستیم ششمین سالگرد تاسیس انجمن گابریک را برگزار کرده و محیطی شاد را برای کودکان و نوجوانان دیابتی ایجاد کنیم.
در این ماه نزول قرآن، کودکان دیابتی مناطق محروم کشورمان چشم امید به دستان پرمهر و بخشنده شما دارند.
شما می توانید با کمکها و خیرات و نزورات خود، دل این کودکان را شاد کرده ودر جهت آموزش کودکان دیابتی گامهای موثر بردارید و با این امر خیر ثواب روزه هایتان را چند برابر کنید.


Picture_043

همکار محترم سرکار خانم سوگل جم
خانم جم مدیر واحد آموزش: خانمی جوان- مستعد پیشرفت- پر کار- همراه و دلسوز و مهربان- موفق در کار قابل ستایش به عنوان الگوی نمونه گابریکی بودن در جامعه
سرکار خانم سوگل جم: وقتی فرشته ها زیر سایه حق دست به دست هم می دهند از گرمی قلب هاشون معجزه می آفرینند. گابریک یک معجزه است فقط سقف نداره. بیایید یک سقف محکم براش بسازیم!

همیار محترم جناب آقای هادی دلیر
Picture_049
آقای دلیر، همیار بزرگوار، با خرید  2 عدد کیپو ماگ در هر ماه، شما توانستید حامی آموزش رایگان 2 کودک شهرستانی در پروژه دوست من انسولین باشید همچنین در آموزش روش صحیح زندگی دیابتی، خانواده هایشان سهیم باشید.

پیام همیار محترم جناب آقای دلیر: شهروندان عزیز یادتان بماند که  بعد از آگاهی از مشکلات مردم، حس همکاری و همیاری در انسان بیشتر بیدار می گرد. توصیه می کنم این رابطه را حفظ کنید و درد آشنا باشید.بازگشت به صفحه سزاواران تقدیر