سزاواران تقدیر مهر 91ماه مهر اولین ماه پاییز است ما از آن به عنوان پاییز ناآگاهی ها یاد می کنیم.


با آموزش برگهای خشک شده، نا آگاهی را از درخت زندگیمان پاک کنیم.گابریک در تلاش است که به همه افراد جامعه نحوه پیشگیری از بیماری ها بخصوص بیماری دیابت را آموزش دهد. از شما همیاران عزیز همیشه در صحنه می خواهیم در این عمل انسان دوستانه و خداپسندانه با کمک های مالی خود ما را یاری نمایید.

همکار محترم سرکار خانم اکرم میر احمدیakram

همکار عزیزی که با سابقه 2 سال فعالیت در انجمن، برخوردی بسیار قدرتمند و موثر با جامعه دیابتی داشته است.

همیاری مهربان، مشاوری پر تحمل در پاسخگویی به مراجعین می باشند.
از داشتن چنین فرزند برومندی بسیار خوشحالیم، امیدواریم همه جوانان، برترین ها در جامعه ایران باشند. زندگی شاد و موفقی برایت آرزومندیم، همیشه در پناه خداوند سالم و موفق باشی.

پیام همکار محترم سرکار خانم اکرم میر احمدی: همیشه اتفاقاتی تو زندگی آدمها می افتد که خوشایند و گاهی ناخوشایند هستند، دیابت یکی از اتفاقات ناخوشایند زندگی من بود که این اتفاق با آمدن من به گابریک به یکی از خوشایندترین اتفاقات تبدیل شد.

گابریک چراغی است برای رسیدن به هدفهای سلامتی و معنوی
سرکار خانم شهناز یدالهی
Picture

از ویژگی های خاص این همیار گرامی، علاقمندی به پیشرفت علمی و اجتماعی، شرکت در NGO های مرتبط با دیابت، همکاری در همایشها و برنامه های فوق برنامه گابریک.
درود بر شما که به عنوان بانویی نمونه در مهربانی، عشق به انسانیت، کمک و یاری به دیگران انتخاب شده اید.

پیام همیار محترم سرکار خانم شهناز یدالهی: مرگ پایان کبوتر نیست، دیابت آخر زندگی و لذت بردن از خوردن نعمت های آفریده شده نیست، با شناخت و مدیریت از هر پدیده ای او را از تلخ به شیرین تبدیل می کنی، اگر از گل سرخ شناخت نداشته باشی، خارش در دست می خولد و دردش تا دل می رود، من با شناخت، از این همراه از این به بعد خود (دیابت) قدم در راه زندگی سبز گذاشتم، درست و اصولی خوردن و تحرک و ورزش مناسب را آموختم، این کار ممکن نبود مگر با آموزه های اصولی انجمن دیابت گابریک، پس بیاییم دست در دست هم با گام هایی هر چند کوچک این نهاد مردمی را ایستاده نگه داریم.بازگشت به صفحه سزاواران تقدیر