دستگاه قند خون

دستگاه قند خون

پستتوسط farzaneh » دوشنبه دسامبر 22, 2008 3:20 pm

سسسلللااام بچه های تپل دیابتی خوبین؟ میخوام ببینم دستگاهی که باهاش قندتونو میگیرین چیه؟ بتا چک چشمی دارین؟ دستگاه منACCUE CHECk COMFORTE البته فقط از سوزنش واسه گرفتن خونم استفاده میکنم. و از نوار بتا چک چشمی استفاده میکنم. شما چی؟
farzaneh

تاريخ عضويت: پنج شنبه ژوئن 26, 2008 6:41 pm

پستتوسط rsystem84 » دوشنبه دسامبر 22, 2008 10:54 pm

accu_chek Active
اين دستگاه رو تقريبا يك ماه پيش از داروخانه به قيمت 43000 تومن خريدم
هزينه تمام شده هر بار تست به همراه سوزننش هم 400+100 تومنه
rsystem84

تاريخ عضويت: جمعه نوامبر 14, 2008 12:17 pm

پستتوسط farzaneh » سه شنبه دسامبر 23, 2008 2:21 pm

rsystem84 نوشته است:accu_chek Active
اين دستگاه رو تقريبا يك ماه پيش از داروخانه به قيمت 43000 تومن خريدم
هزينه تمام شده هر بار تست به همراه سوزننش هم 400+100 تومنه

سلام اینی که شما میگین خیلی گرون در میاد. با نوار بتا چک چشمی هزینه ی هر بار تست قند خون کمتر از 100 تومن در میاد. در ضمن تا وقتی سوزنش کند نشده باشه احتیاجی نیست سوزنشو عوض کنی. هر سوزن حدودا 15 بار قابل چک کردنه ودردی هم نداره. 8)
farzaneh

پستتوسط MONA-MOHAMMADREZA » سه شنبه دسامبر 23, 2008 3:32 pm

سلام فرزانه جان
من از دستگاه گلوكوكارد01 استفاده مي كنم و عاليه هزينه معقولي داره. درد هم نداره دقتش هم بالاست. :wink:
MONA-MOHAMMADREZA

تاريخ عضويت: شنبه اکتبر 04, 2008 12:45 pm

Re: دستگاه قند خون

پستتوسط farshid » سه شنبه دسامبر 23, 2008 7:57 pm

farzaneh نوشته است:سسسلللااام بچه های تپل دیابتی خوبین؟ میخوام ببینم دستگاهی که باهاش قندتونو میگیرین چیه؟ بتا چک چشمی دارین؟ دستگاه منACCUE CHECk COMFORTE البته فقط از سوزنش واسه گرفتن خونم استفاده میکنم. و از نوار بتا چک چشمی استفاده میکنم. شما چی؟

امیدوارم منظورت از "چشمی" این نباشه که باید با چشم نوار رو با یه جدول تطبیق بدیم. اینجور دستگاهها بسیار بسیار غیر دقیقه و اصلا قابل اعتماد و استفاده نیست. اگه اینطوره هرچه سریعتر یه دستگاه "گلوکوکارد01" گیر که از همه بهتره. جدی میگم.
وبلاگ آموزش کنترل دیابت. لطفا روی آیکون کره زمین در سمت چپ کلیک کنین. یه جایی بالای اینجا----------------------------------------------------------------->
farshid

تاريخ عضويت: سه شنبه فبريه 05, 2008 9:28 am

پستتوسط yadegar » چهارشنبه دسامبر 24, 2008 12:38 am

سلام فرزانه جون :D چطوري :D دستگاه منم گلوكوكارد01 . دستگاه خوبيه هم خون كمتري ميخواد هم درد كمتري داره :P :D تازه دقتشم خوبه :wink: :D :P موفق باشي :D :wink: :P
بزرگی مشکلات دلیل ناتوانی ما نیست بلکه تحمل ما بزرگی مشکلات را تعیین می کند .
yadegar

تاريخ عضويت: چهارشنبه مه 21, 2008 9:20 pm

Re: دستگاه قند خون

پستتوسط farzaneh » چهارشنبه دسامبر 24, 2008 1:38 pm

farshid نوشته است:
farzaneh نوشته است:سسسلللااام بچه های تپل دیابتی خوبین؟ میخوام ببینم دستگاهی که باهاش قندتونو میگیرین چیه؟ بتا چک چشمی دارین؟ دستگاه منACCUE CHECk COMFORTE البته فقط از سوزنش واسه گرفتن خونم استفاده میکنم. و از نوار بتا چک چشمی استفاده میکنم. شما چی؟

امیدوارم منظورت از "چشمی" این نباشه که باید با چشم نوار رو با یه جدول تطبیق بدیم. اینجور دستگاهها بسیار بسیار غیر دقیقه و اصلا قابل اعتماد و استفاده نیست. اگه اینطوره هرچه سریعتر یه دستگاه "گلوکوکارد01" گیر که از همه بهتره. جدی میگم.

نه؟؟؟؟ جدی میگی؟ تا حالا بی دقتی شو احساس نکرده بودم. ولی بی دقت به نظر نمیاد چون پزشکخودم هم از همین استفاده میکنه. البته دقت داشته باشین که ایشون رییس انجمن دیابت ایران و امریکا هستنا. نمیدونم یه تحقیقو تفحصی لازمه انجام بدم. الته اینم در نظر داشه باشید که من 2 سالو نیمه که از آموزشم میگذره. در ضمن من انجمن دیابت واسه اموزش رفتم و هیچ وقت گابریک نیومدم. شاید به خاطر همینه اطلاعاتمون یه کم لا هم فرق میکنه. :roll:
farzaneh

پستتوسط Dr.Watson » چهارشنبه دسامبر 24, 2008 5:25 pm

مشکل نوارهای چشمی بتاچک اینه که با تقریب خیلی زیاد قند رو نشون میده و این اصلا خوب نیست. یعنی دقت لازم رو نداره. تنها برای کسانی توصیه میشه که به هیچ عنوان نمی تونن از دستگاههای گلوکومتر استفاده کنن (در واقع مصداق " از هیچی که بهتره" ).
موفقیت باعث شادی نمی شود بلکه این شادی است که موفقیت را در پی دارد. اگر به کاری که می کنید عشق بورزید حتما موفق خواهید بود.
Dr.Watson
Site Admin

تاريخ عضويت: يکشنبه مه 06, 2007 8:15 pm

پستتوسط farshid » پنج شنبه دسامبر 25, 2008 3:05 pm

farzaneh نوشته است:چون پزشکخودم هم از همین استفاده میکنه.

پزشک خودت خیلی %$#.

farzaneh نوشته است:ایشون رییس انجمن دیابت ایران و امریکا هستنا.

دکتر شدن چه آسون، آدم شدن چه مشکل.
(توضیح: من خر بزرگی نیستم.)

جدی میگم. تحقیقات و اینا لازم نیست. همین حالا برو یه گلوکوکارد بگیر. خطرناکه حسن.
وبلاگ آموزش کنترل دیابت. لطفا روی آیکون کره زمین در سمت چپ کلیک کنین. یه جایی بالای اینجا----------------------------------------------------------------->
farshid

پستتوسط farzaneh » پنج شنبه دسامبر 25, 2008 5:24 pm

[quote="Dr.Watson"]مشکل نوارهای چشمی بتاچک اینه که با تقریب خیلی زیاد قند رو نشون میده و این اصلا خوب نیست. یعنی دقت لازم رو نداره. تنها برای کسانی توصیه میشه که به هیچ عنوان نمی تونن از دستگاههای گلوکومتر استفاده کنن (در واقع مصداق " از هیچی که بهتره" ).[/quote
من تا حالا گلوکو کارد نداشتم. تا حالا هم ندیدمش. ولی با این بتا چک ها بعد از یه مدت چشم عادت میکنه و میتونه قندو تشخیص بده. البته من اینو قبول دارم که دقتش کمتر از اون دستگاهیه که خودم دارم.منظورم accu cheke.ولی اگه بخوام از اونا استفاده کنم هزینه ی هر بار تستم بیشتر از 500 تومن در میاد و برای مایی که 2 نفر دیابتی تو خونمون هست و هر کدوم هر روز حداقل یکی دو بار قندمونو میگیریم ینی روزی 2000 تومن و ماهی 60000 تومن یعنی فاجعه......... سرنگاشم که دیگه نگو. بعد این گلوکو کارد فقط 10 تا نوار داره اینو از تجهیزات پزشکی پرسیدم و قیمتش 53000 تومن. از یه طرف دستگاه خودمو چیکار کنم که 50000 تومن هم پول اونو دادم........ اااااااااااااییی وووااای شما منو نگران کردین. البته دستتون درد نکنه. فقط بگین چیکار کنم حالا؟؟؟ :oops: :cry:
farzaneh

پستتوسط shahram Fekraneh » جمعه دسامبر 26, 2008 1:05 am

سلام فرزانه
من هم گلوکوکارد 01 دارم
احتیاجی هم نیست که تحقیق کنی

راحت + مطمئن +بدون درد

از بزرگترت حرف شنوی داشته باش

البته من نمیگم کورکورانه کاری رو انجام بدیم

آموزش و داشتن اطلاعات حرف اول رو میزنه
shahram Fekraneh

تاريخ عضويت: چهارشنبه ژوئن 20, 2007 3:49 pm

پستتوسط farzaneh » جمعه دسامبر 26, 2008 1:25 am

از همتون ممنونم. ولی میخوام یه سوال از همتون بپرسم که گرچه خیلی ساده و بدیهی میرسه ولی به قول من کنکوری توش نکته تستی داره یعنی سوال مهمیه. میخوام با این سوال به یه چیزایی برسم اونم اینکه شما واسه چی قندتونو چک میکنین؟ سوال دقیقیه ها دقت کنین جواب بدین. :roll:
farzaneh

پستتوسط farzaneh » جمعه دسامبر 26, 2008 1:30 am

Dr.Watson نوشته است:مشکل نوارهای چشمی بتاچک اینه که با تقریب خیلی زیاد قند رو نشون میده و این اصلا خوب نیست. یعنی دقت لازم رو نداره. تنها برای کسانی توصیه میشه که به هیچ عنوان نمی تونن از دستگاههای گلوکومتر استفاده کنن (در واقع مصداق " از هیچی که بهتره" ).

سلام. میشه بگین چه کسایی نمیتونن از دستگاه گلوکومتر استفاده کنن؟؟؟
farzaneh

پستتوسط yadegar » شنبه دسامبر 27, 2008 6:05 pm

farzaneh نوشته است:از همتون ممنونم. ولی میخوام یه سوال از همتون بپرسم که گرچه خیلی ساده و بدیهی میرسه ولی به قول من کنکوری توش نکته تستی داره یعنی سوال مهمیه. میخوام با این سوال به یه چیزایی برسم اونم اینکه شما واسه چی قندتونو چک میکنین؟ سوال دقیقیه ها دقت کنین جواب بدین. :roll:
من خودم به شخصه برای این دیابتمو کنترل میکنم که دچار عوارض دیابت نشم .چون من کسایی رو تو گابریک دیدم که قنداشون کنترل بوده و دچار عوارض دیابت نشدن خوب وقتی میشه باکنترل دیابت جلوی عوارضو گرفت پس چرا این کارو نکنیم .خوب ولی این کنترل کردنا هزینه داره قبول .ولی هزینه عوارض دیابت چه بسا بیشتر و غیر قابل تحمل تر از پیشگیری هستش :oops: :) ودر ضمن ما با کنترل دیابت میتونیم بهتر زندگی کنیم یعنی کیفیت زندگیمون بهتر میشه حتی بهتر از غیر دیابتی ها :D :wink: :wink: :P :wink: :lol: :wink: امیدوارم تو هر زمینه ای موفق باشی مخصوصا در کنترل دیابت :D :lol: :P :) :wink:
بزرگی مشکلات دلیل ناتوانی ما نیست بلکه تحمل ما بزرگی مشکلات را تعیین می کند .
yadegar

تاريخ عضويت: چهارشنبه مه 21, 2008 9:20 pm

پستتوسط farshid » يکشنبه دسامبر 28, 2008 9:15 pm

farzaneh نوشته است:ولی با این بتا چک ها بعد از یه مدت چشم عادت میکنه و میتونه قندو تشخیص بده...

هر کدوم هر روز حداقل یکی دو بار قندمونو میگیریم :oops: :cry:

یکی دوبار در روز خیلی خیلی خیلی کمه و میتونه خیلی خطرناک باشه. یه نگاهی به مطالب وبلاگ بنداز لطفا.

نه. این بتا چک ها بیفایده اس. کاری هم با عادت کردن یا نکردن چشم نداره. جدی میگم. تو فکر یه گلوکومتر معمولی باشین.
farshid

بازگشت به دیابت نوع 1

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان