نرم افزار اندرویدی "دفترچه دیابت" در سایت کافه بازار

نرم افزار اندرویدی "دفترچه دیابت" در سایت کافه بازار

پستتوسط yashar6120 » پنج شنبه جولاي 30, 2015 10:33 am

درود بر دوستان عزیزم
همه ما دیابتی ها به اهمیت اندازه گیری روزانه قند خون واقف هستیم. اندازه گیری قند خون و ثبت آن و تحلیل نتایج کمک شایانی به ما در جهت کنترل دیابت می کند. به طور متال با بررسی قند خون ناشتا یا دو ساعته خود در یک بازه زمانی می توانیم متوجه شویم که وضعیت ما در کنترل قند خونمان چگونه است و آیا نیاز به تجدید نظر در رژیم غذایی ، ورزش یا میزان داروی خود داریم یا نه ؟
در همین راستا من یک ماه هست که با نرم افزار اندرویدی " دفترچه دیابت " در سایت بازار آشنا شدم و الان یک ماهی هست که روی گوشیم نصب کردم و استفاده میکنم. از ویژگی های این نرم افزار قابلیت ثبت قند خون روزانه و میزان داروی مصرفی هست و گزارشهایی در فرمت excel و همچنین به صورت نمودار به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و ... به ما میده که خیلی مفید هست. همچنین Hb A1C تخمینی رو در بازه های زمانی فوق برامون محاسبه میکنه. ضمنا گزارشهاش از طریق شبکه های اجتماعی موبایل قابلیت ارسال به پزشک و هر کسی روکه مد نظرمون باشه رو داره.
پیشنهاد می کنم دوستان عزیزاین نرم افزار رو روی گوشی موبایل شون نصب کنند و استفاده کنند و اگر مثل من به این نتیجه رسیدن که مفید هست به سایر عزیزان هم پیشنهاد بدن . :wink:
اینهم لینک آدرسش :
http://cafebazaar.ir/app/?id=ghm.diabetes

دفترچه دیابت در کافه بازار برای اندروید
نرم افزار دفترچه دیابت
:wink: :wink: :wink:
yashar6120

تاريخ عضويت: سه شنبه جولاي 21, 2015 9:58 am

بازگشت به کنترل قندخون

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 14 مهمان