دردودل

دردودل

پستتوسط soudabe » جمعه آگوست 19, 2011 5:49 pm

چرانمیایددرمورددردودلامون ناراحتیمون از این مریضی حرف بزنیم توروخدانگیدهمه چی ارومه که باورم نمیشه
میدونی ازتونمیشه گذشت تولحظه لحظه بی کسیام جزتوکی پناه قلب منه تنهام نذارمنوتودلواپسیهام دوریت این خونرودیوونه ترکردتنهام نذارمنودیوونه برگرد چطوردلت میادیادم نباشی بی من کی قدرتو میدونه برگرد
فرزادفرزین نازنین
soudabe

تاريخ عضويت: جمعه آگوست 19, 2011 1:50 pm

Re: دردودل

پستتوسط amirhossein28 » جمعه آگوست 19, 2011 6:35 pm

soudabe نوشته است:چرانمیایددرمورددردودلامون ناراحتیمون از این مریضی حرف بزنیم توروخدانگیدهمه چی ارومه که باورم نمیشه

شما باید این رو توقسمت دیابت نوع 1 مطرح می کردید آخه ربطی به تغذیه نداره درست تو عنوانش دل داره اما ربطی به تغذیه نداره :D :lol:
اما این جا کسی نگفته همه چی آرومه من چه قدر خوشبختم .اما داریم سعی می کنیم با کمک هم شرایط رو یه کم آروم تر کنیم ولی در کل این روزا هیچ کس راحت نیست چه دیابتی چه عیر دیابتی .در ضمن یه تاپیکی هم هست به عنوان خاطرات بد دیابت و کلی مطالب دیگه در مورد عوارض دیابت که خب از بدی های دیابت میگه دیگه .در ضمن درسته دیابت خوب نیست اما میشه با دیابت هم خوب زندگی کرد .نمونه اش ماشالله دکتر هراتی که از 11 سالگی دیابت دارن و الان 37-38 سالشونه و خداروشکر سالمن پس ببین با دیابت هم میشه خوب زندگی کرد به شرط این که اطلاعات داشته باشی و کنترل کنی و هی نق نزنی :cry: تازه راه های کنترل دیابت الان نسبت به 20 سال پیش خیلی بهتر و راحت تر شده :mrgreen: راستی دکتر یه اسفند برا خودتون دود کنین آخه می ترسم چشم بخورین انفدر ماها شما رو به عنوان الگو مثال میزنیم :mrgreen:
تنديس يخ شده اي اي جان بس كن تبلور وجاري شو/
چون رود برسر هر شيبي آزاد وشاد ورها بشكن
amirhossein28

تاريخ عضويت: پنج شنبه مارس 24, 2011 12:14 am

پستتوسط louxman » سه شنبه آگوست 23, 2011 9:47 pm

البته جاش دیابت نوع 1 هم نیست واقعیتش این انجمن درسته که مطالب جالبی داره ولی باید قبول کنیم یلی خیلی ناقصه

وای اگه سی پنل این انجمن بدست من میفتاد یه کاری باهاش میکردم همه دنیا کف کنن من یه زمانی یه انجمنی داشتم ولی حوصله نرسید برسم بهش حذف شد ولی خداییش خیلی انجمن جالبی بود من خودم میدیدمش حال میکردم :roll:
اشک ها یی که پس از هرشکستی میریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
ادولف هیتلر
louxman

تاريخ عضويت: چهارشنبه فبريه 09, 2011 4:03 pm

پستتوسط soudabe » چهارشنبه آگوست 24, 2011 12:44 am

خوب میدونی اینجاتریبون ازادنداره مثلاسایت فرزادفرزین عزیزم بریدخیلی باحاله راستی من فدایی صدای فرزادم مخصوصا اوجش :? :D
میدونی ازتونمیشه گذشت تولحظه لحظه بی کسیام جزتوکی پناه قلب منه تنهام نذارمنوتودلواپسیهام دوریت این خونرودیوونه ترکردتنهام نذارمنودیوونه برگرد چطوردلت میادیادم نباشی بی من کی قدرتو میدونه برگرد
فرزادفرزین نازنین
soudabe

پستتوسط amirhossein28 » چهارشنبه آگوست 24, 2011 1:35 am

soudabe نوشته است:خوب میدونی اینجاتریبون ازادنداره مثلاسایت فرزادفرزین عزیزم بریدخیلی باحاله راستی من فدایی صدای فرزادم مخصوصا اوجش :? :D

اه اون پسر که ابرو برداشته و همش الکی کلاس می زاره رو میگی .
الان تو خواننده های داخل فقط علیزاده و محسن چاووشی.یه کمم احسان خواجه امیری
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط amirhossein28 در پنج شنبه آگوست 25, 2011 1:41 am .
amirhossein28

پستتوسط louxman » چهارشنبه آگوست 24, 2011 11:57 am

فقط خواجه امیری و شجریان :shock:
ادولف هیتلر
louxman

پستتوسط soudabe » چهارشنبه آگوست 24, 2011 4:09 pm

امیرحسین انگارخداتوروافریده همش ضدحال بزنی نه خیرعزیزدلمه کلاسم نمیذاره خیلی بدی :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
فرزادفرزین نازنین
soudabe

پستتوسط soudabe » چهارشنبه آگوست 24, 2011 4:21 pm

:D :D :D :D
آخرين ويرايش توسط soudabe on شنبه دسامبر 24, 2011 5:19 pm, ويرايش شده در 2.
فرزادفرزین نازنین
soudabe

پستتوسط amirhossein28 » چهارشنبه آگوست 24, 2011 6:19 pm

soudabe نوشته است:راستی اومدم بگم چراانقدازدیابت متنفرم دوسال گذشته بودتوهنرسراباهاش اشناشدم اون مدرس گیتاربودومنم هنرجوی ویولن یروزکه رفته بودیم کوه ناخواسته گیتارشوشکستم چندروزبعدم یه گیتارجدیدخریدم واسش گیتارجدیدهمانوعاشقی همان.....یکسالی زمان بردعاشقش بشم اگه یروزهمدیگرونمیدیدیم دیوونه میشدیم مصطفی دانشجوی مهندسی موادبودوقرارشدتا اتمام درسش صبرکنیم تا6ماه پیش که خانوادش اومدنوبخاطردیابتم قبول نکردن دنیاواسه جفتمون تیره وتارشده بخدادیوونه وارعاشق همدیگه ایم توروخداهرکی میتونه راه حلی بده تا راضیشون کنیم

به خدا نمی خوام ضد حال بزنم :cry: :cry: :cry: شوخی کردم یه کم حال و هوات عوض شه :D در هر صورت ببخش
نمی دونم چی بگم اما به نظر من به اون پسر بگو که خانواده اش رو ببرن پیش یه دکتر غدد یا دکتر خودت که بگه بابا دیابت رو میشه کنترل کرد اگه کنترل کنی هیچ مشکلی نیست آخه خیلی ها فکر می کنن دیابت به بچه حتما منتقل میشه ولی خب دیابت نوع 1 احتمالش اگه خانوم داشته باشه 2 درصد .به پسر بگو اصرار کنه اعتصاب غذا کنه.
در هر صورت زیاد خودت ناراحت نکن .من نمی دونم این خانواده ها چه قدر پررو هستن خود پسر می خواد اون نمی خوان :evil: :evil:
amirhossein28

پستتوسط louxman » چهارشنبه آگوست 24, 2011 11:09 pm

این موضوع قبلا هم مطرح شده بود به نظر من راضیشون کن یه سر برن گابریک باور کن خیلی موثره یا این براشون توضیح بده دیابت چیز خاصی نیست به نظر من اگر اگاهی بیشتر نسبت به دیابت داشته باشند براشون بهتره
ادولف هیتلر
louxman

پستتوسط Dr.Watson » پنج شنبه آگوست 25, 2011 1:31 am

من فکر می کنم سودابه بهتره بیشتر با خانواده اونها رفت و آمد داشته باشه تا اونها بتونن شناخت بیشتری از شخصبت اون پیدا کنن. همزمان می تونن ببینن که زندگی یک فرد دیابتی تفاوتی با دیگران نداره. البته برای بعضی خانواده ها قبول کردن بحث تزریق خیلی سخته یعنی یا خودشون نمی تونن بپذیرن یا نگران حرف افراد فامیل هستن. در هر حال به نظر من بهترین راه تحت تاثیر قرار دادنشون با افزایش ارتباط اجتماعی با اونهاست تا از این طریق شخصیت خودش به عنوان یک فرد مورد قضاوت قرار بگیره و انشاءالله دیابت هم در کنار اون پذیرفته بشه.
موفقیت باعث شادی نمی شود بلکه این شادی است که موفقیت را در پی دارد. اگر به کاری که می کنید عشق بورزید حتما موفق خواهید بود.
Dr.Watson
Site Admin

تاريخ عضويت: يکشنبه مه 06, 2007 8:15 pm

پستتوسط soudabe » جمعه آگوست 26, 2011 1:54 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
آخرين ويرايش توسط soudabe on شنبه دسامبر 24, 2011 5:19 pm, ويرايش شده در 2.
فرزادفرزین نازنین
soudabe

پستتوسط soudabe » جمعه آگوست 26, 2011 2:05 pm

دیشب تانزدیکای7بیداربودموداشتم گریه میکردم
فرزادفرزین نازنین
soudabe

پستتوسط soudabe » جمعه آگوست 26, 2011 2:11 pm

چون خداروشکرظاهرخوبی دارم یعنی دیگران میگن بودن کسایی که گفتن عاشقن وجالب اینکه خانواده هاشون بابیماریم مشکلی نداشتن امادل من هرروزبهم گوشزدمیکنه که کس دیگه ای نه چون عاشقم نمیدونیدچقدرماهه نه چون فکرکنیدعاشقشم میگم نه موردتاییدهمس دلم دیگه داره ازغصه میترکه
فرزادفرزین نازنین
soudabe

پستتوسط louxman » جمعه آگوست 26, 2011 2:25 pm

ببین قرار نیست هر کسی دیابت داشته باشه به عوارض اون دچار بشه ببینید احتمالا پدر مصطفی دیابت نوع 2 داشته چون دیابت نوع دو چون روند تدریجی دارد بعضی افراد بعد از دچار شدن به عوارض دیابتشون تشخیص داده میشه دوما این که قرار نیست پدر مصطفی که رژیم غذاییش رو رعایت نکرده و دچار عوارض شده ماهم مثل اون باشیم اینها رو به مصطفی بگو بهشون توضیح بده
ادولف هیتلر
louxman

بعدي

بازگشت به تغذیه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان