پیچیدن بو در مشام

پیچیدن بو در مشام

پستتوسط Atieh24 » دوشنبه نوامبر 25, 2013 9:14 pm

نمیدونستم این سوال رو در کدوم بخش بپرسم و گفتم چه بهتری در این بخش پزشکی بپرسم.نمیدونم شاید سوالم احمقانه به نظر برسه.آیا شما ها تا حالا براتون پیش اومده که یه بوی بخصوص رو احساس کنید و در مشامتون بپیچه؟؟بویی هست که نه بده و نه خوب.یه بوی بخصوص.و از هر کسی که در کنارم هست و ازش میپرسم شماها هم این بو رو احساس میکنید همه میگن نه.بویی هست که یکدفعه احساسش میکنم و تا یک ربع الی نیم ساعت هم ادامه داره.و هر وقت هم که اینطوری میشم یک بوی ثابت هست که همش همون رو احساس میکنم و تغییر نمیکنه.
Atieh24

Re: پیچیدن بو در مشام

پستتوسط hossein ahmadi cm » دوشنبه نوامبر 25, 2013 9:31 pm

Atieh24 نوشته است:نمیدونستم این سوال رو در کدوم بخش بپرسم و گفتم چه بهتری در این بخش پزشکی بپرسم.نمیدونم شاید سوالم احمقانه به نظر برسه.آیا شما ها تا حالا براتون پیش اومده که یه بوی بخصوص رو احساس کنید و در مشامتون بپیچه؟؟بویی هست که نه بده و نه خوب.یه بوی بخصوص.و از هر کسی که در کنارم هست و ازش میپرسم شماها هم این بو رو احساس میکنید همه میگن نه.بویی هست که یکدفعه احساسش میکنم و تا یک ربع الی نیم ساعت هم ادامه داره.و هر وقت هم که اینطوری میشم یک بوی ثابت هست که همش همون رو احساس میکنم و تغییر نمیکنه.

نه جرا احمقانه ب نظر برسه؟ :D ...مثلا یک بوی خاص مثل استون ؟ ..که معمولا ب علت نوسان رنج قند خون(بیشتر ب سمت بالا) ب وجود میاد..
hossein ahmadi cm

تاريخ عضويت: شنبه مارس 10, 2012 5:13 pm

پستتوسط shadi65 » دوشنبه نوامبر 25, 2013 10:20 pm

استون؟؟ :roll:
با دیابت کسی که بیشتر اطلاعات داره بیشتر عمر میکنه...
shadi65

تاريخ عضويت: پنج شنبه نوامبر 08, 2012 12:37 am

پستتوسط hossein ahmadi cm » دوشنبه نوامبر 25, 2013 10:51 pm

shadi65 نوشته است:استون؟؟ :roll:

اره استون///اسیتون..همون ک لاک ناخن هاتونو باهاش پاک میکنید :D
hossein ahmadi cm

پستتوسط mehrsa » سه شنبه نوامبر 26, 2013 1:31 am

وقتی قند خون بالا باشه, گاهی اوقات بوی استون از نفس میاد و اطرافیان متوجه میشن.من با قند خون 270 وارد مطب شدم پزشک فوری گفت قندت بالاست چون بوی کتون از نفست میاد.
اما به نظر میاد مورد آتیه خانم اینطور نباشه چون اطرافیان متوجه نشدن.
mehrsa

تاريخ عضويت: سه شنبه فبريه 21, 2012 1:36 am

پستتوسط Niaz » سه شنبه نوامبر 26, 2013 9:03 am

mehrsa نوشته است:وقتی قند خون بالا باشه, گاهی اوقات بوی استون از نفس میاد و اطرافیان متوجه میشن.من با قند خون 270 وارد مطب شدم پزشک فوری گفت قندت بالاست چون بوی کتون از نفست میاد.
اما به نظر میاد مورد آتیه خانم اینطور نباشه چون اطرافیان متوجه نشدن.

aceton ??!!
:shock: vaghean?!
ajab doctori :o
man motevajjehesh nashodam tahala :!:
! Dear 2014, BEHAVE

".Life is not waiting for the storms to pass, but learning to DANCE in the rain"
Niaz

تاريخ عضويت: چهارشنبه ژوئن 29, 2011 1:26 pm

پستتوسط Atieh24 » سه شنبه نوامبر 26, 2013 12:56 pm

ممنون از جواباتون.اما من این بو رو فقط خودم احساس میکنم و کسی این بو رو احساس نمیکنه.و اتفاقا قندم هم بالا نیست و حول حوش وقتی که من این بو رو احساس میکنم مثلا ساعت 11:30 شب قندم 95 است!!!و کلا 3 روز هست که قندم همش پایینه و از 125 بالا نرفته و حتی 2 ساعت بعد از ناهار قندم خیلی میاد پایین که به مرز افتادن میرسه.
مثلا امروز صبح ناشتا:(ساعت 7:45)=110
2 ساعته(ساعت 9:30)=70
و همون موقع یکم شکلات شیرین با چای خوردم
قبل از ناهار هم(ساعت 12 ظهر)=142 بود
و در عرض این 2-3 روزه هست که این بو رو خودم احساس میکنم و 2 بار بوده که شب هم بوده. :shock: :shock: واقعا این چیه؟و نظرتون درمورد تست قندام چیه؟؟
Atieh24

پستتوسط Atieh24 » سه شنبه نوامبر 26, 2013 1:05 pm

یادم رفت بگم که.نه بوی استون نیست.استون بوی تندی داره و این اصلا اونطوری نیست.یه بوی خاصه که اصلا نمیتونم به هیچ بویی تشبیهش کنم.
Atieh24

پستتوسط shadi65 » سه شنبه نوامبر 26, 2013 8:02 pm

mehrsa نوشته است:وقتی قند خون بالا باشه, گاهی اوقات بوی استون از نفس میاد و اطرافیان متوجه میشن.من با قند خون 270 وارد مطب شدم پزشک فوری گفت قندت بالاست چون بوی کتون از نفست میاد.
.

چه جالب.اینو تا حالا نشنیده بودم :)
با دیابت کسی که بیشتر اطلاعات داره بیشتر عمر میکنه...
shadi65

تاريخ عضويت: پنج شنبه نوامبر 08, 2012 12:37 am

پستتوسط hossein ahmadi cm » سه شنبه نوامبر 26, 2013 11:12 pm

Atieh24 نوشته است:یادم رفت بگم که.نه بوی استون نیست.استون بوی تندی داره و این اصلا اونطوری نیست.یه بوی خاصه که اصلا نمیتونم به هیچ بویی تشبیهش کنم.

حتما اون بوی تند استون که نیست....یک بوی خاصی که وقتی با بینی تنفس میکنی توی مجرای تنفسی میپیچه
hossein ahmadi cm

پستتوسط مهمان » جمعه نوامبر 29, 2013 12:53 am

:lol: اذیت هم شریم نکنین نه...عامو وویسا تا برت بگم...جونوم برات بگه که من همون مهمون همیشگی سایتم....علی
آقا شمو خونتون کجان تا بت بگم :lol: اگ نزیکه ادبیاتی خو بو روغنو هس....ای جاده بوشری سیمان زده زیر دماغت...ای تو مالی ابادی خو دیگه چه بتتر...ووی خدا مرگوم بده نکنه حس سومت قوی شده کاکو....شر بری خودت درس نکه نه :lol: یی هو گرفتار میشی مث فیلم حس سوم :D عامو تو ای میگی؟ تا حالو شده آب بخوری مزی شربت بده؟ :lol: لهجه آوورتون؟ خسته نباشید دوستان :roll: :mrgreen:
مهمان

پستتوسط Atieh » جمعه نوامبر 29, 2013 2:11 am

مشکل حل شد و دیگه اون بو رو احساس نمیکنم.اما یه چندروزیه که پانکراسم عجیب فعال شده و داره مثل ساعت کار میکنه.البته اگه چشمش نزنم و از کار نیفته. :mrgreen:
علی آقو شمو هم دست از تنبلی بردار و برو دوباره فرم عضویت رو پر کن.تا بوتونی به همه تالارا سر بزنی.راستی علی آقو شمو مطمئنی با این سنت دیابت نوع 2 هستی و قرص میخوری؟آخه دیابت زیر 30 سال رو میگن نوع 1 هست. :shock:
Atieh

تاريخ عضويت: جمعه نوامبر 08, 2013 11:25 pm

پستتوسط مهمان » جمعه نوامبر 29, 2013 7:47 am

ها عامو...هه هه...دکتر فریبا کریمی فوق تخصص غدد گفت
ولی میخام دوباره پرخوری کنم قندم بزنه بالا سربازی معافم کنن
مهمان

پستتوسط Atieh » جمعه نوامبر 29, 2013 3:01 pm

حالا مرض قند برای شما پسرا که خوب شده و از سربازی معافتون میکنه.اما به چه درد ما دخترا میخوره؟؟ که لا اقل یجا ازش استفاده کنیم.:lol:
Atieh

تاريخ عضويت: جمعه نوامبر 08, 2013 11:25 pm

پستتوسط hossein ahmadi cm » جمعه نوامبر 29, 2013 10:29 pm

Atieh نوشته است:مشکل حل شد و دیگه اون بو رو احساس نمیکنم.اما یه چندروزیه که پانکراسم عجیب فعال شده و داره مثل ساعت کار میکنه.البته اگه چشمش نزنم و از کار نیفته. :mrgreen:
علی آقو شمو هم دست از تنبلی بردار و برو دوباره فرم عضویت رو پر کن.تا بوتونی به همه تالارا سر بزنی.راستی علی آقو شمو مطمئنی با این سنت دیابت نوع 2 هستی و قرص میخوری؟آخه دیابت زیر 30 سال رو میگن نوع 1 هست. :shock:

خب ب طبع قرار نیس که تا اخر عمر این بو در مشامتون بپیچه..ولی باید علت رو پیدا کرد
ب مسائل حاشیه ای وامیدوار کننده الکی زیاد فکر نکنید ...برگردید به متن :arrow: فکرتون رو روی کنترل عالی رنج قند متمرکز کنید
hossein ahmadi cm

بعدي

بازگشت به پزشکی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان