سزاواران تقدیرفروردین

خوشحالیم که در این بهار برای شما خبری بهارانه داریم:

به اطلاع شما همیاران بزرگوار می رسانیم انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک به عنوان برترین عملکرد آموزشی دیابت در منطقه انتخاب گردید.


در نشست مجمع رهبری دیابت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا(MENA Diabetes Leadership Forum)  که در شهر دوبی در سال ۲۰۱۰ برگزار شد، انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک از ایران، به عنوان مرکزی با بهترین عملکرد در زمینه آموزش دیابت در این منطقه معرفی گردید.


سزاواران تقدیر فروردین ماه:

DSC08620
  • همیار محترم جناب آقای حاج ابراهیم نوبختی: هیچ چیز بدتر از نادانی نیست، بکوشیم همه دیابت را بشناسیم  ان شااله که بتوانیم یک مشکل را کم کنیم.
    hamid_heidari

  • همیار محترم جناب آقای حمید حیدری:  انجمن هایی که در جهت اطلاع رسانی و کمک به ب یماران خاص فعالیت میکنند، جز با همیاری انسانهای دردشناس و مسؤل نمیتوانند به وظیفه اخلاقی و خیر خود تداوم بخشند. انجمن گابریک میتواند که در سایه این نوع همدلی و یاری همگان به همه بیماران دیابتی بیاموزد و کمکشان کند که بدانند شروع دیابت پایان زندگی نیست بلکه آغاز یک زندگی نو و عادی است که هیچ لذتی در آن پایان نیافته است . مسؤلین دلسوز و فداکار جمع شده در انجمن گابریک بطور افتخاری کار کرده و خود را خادم این هدف میدانند و به یاری همه ما برای ستیز با بیماری و آگاه شدن مبتلایان به روشی نو در زیستن نیازمندند . یکدیگر را دریابیم تا خداوند هم مددکارمان باشد.


    بازگشت به صفحه سزاواران تقدیر