سزاواران تقدیر آذر 91


برای قدم گذاشتن در آغاز هر جاده، قبلاً باید اندیشید.

ماه محرم است!

خیرین بزرگوار، منتظر کارهای خیر شما در راه کمک رسانی به کودکان و مددجویان گابریک هستیم.

همیار محترم سرکار خانم دیو سالار:

مادری مهربان و خوش فکر، همیاری پایدار که خود دارای فرزند دیابتی است. ایشان حامی دو کودک دیابتی هستند که همیشه با آنها در ارتباط اند و خانواده دوم آنها شده اند.

از زحمات شما مادر مهربان سپاسگزاریم.

دعای خیر همه دیابتی ها بدرقه راه شما و خانواده محترمتان باد.

پیام همیار محترم سرکار خانم دیو سالار: د مثل دنیا، د مثل دوست، د مثل دیابت

می توان دیابت داشت و از تمام زیبایی ها لذت برد. زیبایی هایی که سرشار از نعمت های رنگارنگ است. در گابریک یاد می گیری که افراط نکنی و از تفریط دور باشی؛ یاد می گیری که به زندگی خود نظم دهی و بدنی که باعث شده اشرف مخلوقات باشی، پاس بداری و قدر سلامتی ات را بیشتر بدانی.

در گابریک دوستان خوبی پیدا می کنی که هم جنس فرشتگانند و هر لحظه نگران تو و سلامتی تو هستند. نهادی مردمی که در تلاش است روشهای بهتر زندگی کردن را همراه دیابت آموزش دهد. به ما می گویند که با آگاهی می توان هر نا ممکنی را ممکن کرد.

چشمها را باید شست      جور دیگر باید دید       واژه ها را باید شست       واژه باید خود باد       واژه باید خود باران باشد


خوشحالیم که گروهی از همیاران در ماه محرم، ماه نزورات و بخشش در راه خداوند حماسه آفریدند و نشان دادند که همیشه به یاد کودکان بیمار از جمله دیابتی ها هستند.

همیار محترم جناب آقای مظفر افشار:

آقای افشار مردی درد آشنا که خود فرزند دیابتی دارد و ساکن آمریکا و متولد شیراز است، در سفر ماه گذشته خود به ایران با معرفی یکی از خیرین خوب شهر شیراز با گابریک آشنا شدند و انجمن و کودکان گابریک را با کمک ارزشمند خود یاری نمودند و گره ای بزرگ از مشکلات انجمن را گشودند.

سپاس ما گابریکی ها بر شما پدر دلسوز کودکان دیابتی گابریک باد.

امیدواریم که با پیام شما ، همه ایرانیان داخل و خارج کشور به یاد بیماران نیازمند از جمله دیابتی ها باشند.

پیام همیار محترم جناب آقای افشار: من از شیراز با شما آشنا شدم و سایت را دیدم و چون دختر 17 ساله دیابتی دارم، تصمیم گرفتم به شما که به فکر افراد دیابتی هستید کمک کنم. این بدین منظور است که بگویم با اتحاد، می توان بر همه مشکلات غلبه کرد. من شما را باور کردم. موفق باشید.

بازگشت به صفحه سزاواران تقدیر